Narciarskie ewolucje w Zakopanem

Widowiskowe pokazy, spektakularne ewolucje, ostra jazda na nartach! Emocje na najwyższym poziomie! To zawody The North Face Polish Freeskiing Open 2012 powered by Fiat, najważniejsza impreza freeskiingowa w Europie Środkowo - Wschodniej. Już 27 stycznia w Zakopanem!

Dołącz do nas na Facebooku

W 2012 roku odbędzie się już 9 edycja zawodów! W konkurencjach big air i rails rywalizować będzie czołówka zawodników z Polski i Europy. Najlepsi powalczą o tytuł Mistrza Polski PZN we Freeskiingu i punkty w międzynarodowym rankingu AFP World Freeski Series.

- Kolejna edycja nabiera szczególnego znaczenia w kontekście Igrzysk Olimpijskich. Już w 2014 roku w Sochi rozegrane zostaną dwie nowe narciarskie konkurencje freestyle'owe. Wśród zawodników rywalizujących w Zakopanem będą członkowie kadry narodowej, których być może już za 2 lata zobaczymy na Igrzyskach - mówi Andrzej Lesiewski, organizator główny imprezy.

Obok głównej części zawodów w piątkowy wieczór odbędzie się widowiskowe nocne show, w czasie którego przy specjalnym koncertowym oświetleniu zawodnicy powalczą o dodatkowe nagrody. Niesamowite freestyle'owe popisy narciarzy i wyjątkowa oprawa od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem kibiców.

Poza rywalizacją sportową, tym co w największym stopniu decyduje o sukcesie The North Face Polish Freeskiing Open powered by Fiat jest wspaniała atmosfera jaką tworzą zarówno zawodnicy, jak i zgromadzona publiczność. Aby się o tym przekonać, warto odwiedzić Zakopane między 27 a 28 stycznia. Impreza odbędzie się na stoku Harenda!

Relacje z poprzednich zawodów można zobaczyć TUTAJ!