Kulisy Red Bull X-Fighters w Poznaniu

Spektakularne zmagania światowej czołówki zawodników FMX, pierwsze testy torów, niebezpieczne wypadki i niespodzianki pogodowe. Dla większości fanów FMX zawody Red Bull X-Fighters w Poznaniu były wydarzeniem, którego nie można było przeoczyć. Poznaj kulisy imprezy!

"Kulisy Red Bull X-Fighters" przedstawiają niedostępną i nieznaną powszechnie część zawodów, które odbyły się 6 sierpnia w Poznaniu. Wyzwania organizacyjne, niespodzianki pogodowe, mrożące krew w żyłach pierwsze testy toru i niebezpieczne wypadki.

Zanim nadszedł czas zawodów, Red Bull X-Fighters, dotychczas było znane tylko osobom bezpośrednio zaangażowanym w produkcję imprezy. Nieprzespane noce, setki prób, pierwsze wrażenia zawodników - to i wiele więcej udało się uchwycić operatorom tej produkcji - pozwalając przedstawić skomplikowane i pełne wyzwań przygotowania tak niecodziennego przedsięwzięcia.

Oglądając "Kulisy Red Bull X-Fighters" można dowiedzieć się np. dlaczego tor usypany w Poznaniu przez największych specjalistów od przeszkód FMX, różnił się od innych widzianych do tej pory w serii Red Bull X-Fighers. Można także podsłuchać zawodników komentujących swoje pierwsze przejazdy, lub dowiedzieć się, jak o mały włos burzowe ulewy nie rozmyły konstrukcji ziemnej uniemożliwiając odbycie się imprezy.

Kulisy zawodów w Poznaniu to interesująca produkcja nie tylko dla fanów FMX lub widzów, którzy oglądali na żywo Red Bull X-Fighters. To także emocjonujące spojrzenie od zaplecza na kulisy powstawania jednego z największych wydarzeń sportowych w Polsce. Ciekawostka dla każdego fana sportowych emocji.