Wygraj niezapomnianą przygodę podczas wyścigu katamaranów w Rzymie

Helly Hansen zaprasza miłośników żeglarstwa z Polski do udziału w konkursie #joinourcrew, gdzie możemy wygrać niezapomnianą wyprawę VIP dla dwóch osób na Bullitt GC32 Racing Team Tour do Rzymu oraz zestaw nagród o wartości 1000 euro od marki Helly Hansen.

Światowa marka odzieży żeglarskiej - Helly Hansen, została ogłoszona oficjalnym partnerem, Bullitt GC32 Racing Team Tour 2015Bullitt GC32 Racing Team Tour .

Z tej okazji marka ogłasza konkurs gdzie do wygrania jest ekskluzywna wyprawa VIP dla dwóch osób do Rzymu podczas włoskiego etapu wyścigu Bullitt GC32 Racing Team Tour 2015 (28-30 sierpnia) w ramach kampanii #JoinOurCrew Helly Hansen.

Bądź szczęśliwym zwycięzcą i wygraj niezapomnianą szansę podróży VIP dla dwóch osób do Rzymu gdzie będziesz mógł cieszyć się niezapomnianym widowiskiem katamaranów podczas Pucharu Świata.

Bez względu na to czy uprawiasz, żeglarstwo dalekomorskie, śródlądowe czy morskie żeglarstwo turystyczne. Helly Hansen chce wiedzieć, co kochasz w tym co robisz. Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę z polskim opisem zasad konkursu www.hellyhansen.com/joinourcrew i prześlij zdjęcie wraz z krótkim opisem, co lubisz robić w swojej dziedzinie żeglarstwa.

Konkurs #JoinOurCrew potrwa od 29 maja do 27 lipca. Co tydzień, w trakcie konkursu mamy do rozdania stylowe torby Duffel Bag 2, HH Duffel 2 50L .

W tym roku, drużyny GC32 Racing Team Tour będą rywalizować w pięciu miejscach w Europie: Jezioro Traun w Austrii, Cowes w Wielkiej Brytanii, Kiel w Niemczech, Rzym Fiumicino, Włochy oraz w Marsylii. Ich łodzie wyścigowe mogą rozwinąć prędkość 30 węzłów, tym samym zapewniając niezapomniane wydarzenie dla widzów jak i załóg.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Helly Hansen zapraszamy na www.hellyhansen.com Aby uzyskac więcej informacji na temat Bullitt GC32 Racing Team Tour, zapraszamy na www.gc32racing.com .