Dla biegaczy na ciepłe dni

Koszulki z wentylacją dostosowaną do kształtu ciała, oddychające spodenki, które zapewniają swobodę ruchów, lekkie buty z amortyzacją. To propozycje The North Face dla biegaczy.

Dołącz do nas na Facebooku

Better Than Naked Cool S/S

Better Than Naked Cool S/SBetter Than Naked Cool S/S Fot.: The North Face

Lekka, odprowadzająca wilgoć koszulka techniczna z wentylacją dostosowaną do kształtu ciała. Bezszwowe łączenia  pozwoliły na zmniejszenie jej ciężaru i zminimalizowały ryzyko powstawania otarć. Koszulka wykończona została w technologii zapobiegającej powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Better Than Naked Cool Short

Better Than Naked Cool ShortBetter Than Naked Cool Short Fot.: The North Face

Lekkie, "oddychające" spodenki do biegów długodystansowych. Chronią przed słońcem, są nieprzemakalne, a dzięki dostosowanym do sylwetki wstawkom z elastycznej siatki, zapewniają swobodę ruchów i przepływ powietrza. Brak szwów po wewnętrznej stronie zapobiega powstawaniu otarć. Zewnętrzny materiał szybko wysycha, a podszewka utrzymuje wilgoć z dala od ciała. Duża liczba kieszeni pozwala na schowanie rzeczy niezbędnych przy długich biegach.

Single Track II

Single Track IISingle Track II Fot.: The North Face

Lekkie buty do biegania z amortyzacją i usztywnieniem, stworzone z myślą o naturalnym kroku. Niezwykle stabilne dzięki technologii Cradle oraz systemowi dopasowania śródstopia C-Delta. Międzypodeszwa z pianki EVA o podwójnej gęstości zapewnia optymalną amortyzację. Czubek Snake Plate oraz podeszwa Tenacious Grip gwarantują ochronę i przyczepność na trudnych trasach.

Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na stronie The North Face.