The North Face Climbing: z myślą o wspinaczach

Koszulki z elastycznego materiału, spodnie zaprojektowane tak, by wygodnie układały się pod uprzężą, jeansy z wstawkami zwiększającymi wytrzymałość. To niektóre propozycje z kolekcji The North Face Climbing.

Dołącz do nas na Facebooku

Gottardo i Cresciano

Koszulki Gottardo i CrescianoKoszulki Gottardo i Cresciano Fot.: The North Face

Koszulki Gottardo i Cresciano, jak zapewnia producent, są elastyczne i wygodne, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w czasie wspinaczki w ciepłe dni. Przeznaczona dla mężczyzn Gottardo jest wydłużona w okolicach bioder, tak by zakrywała cały tors. Z kolei szerokie wycięcia damskiej Cresciano zapewniają pełną swobodę ramion. W obu wykorzystano materiały, których hydrofobowe włókna szybko odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała.

Highball

Spodnie Highball dla kobiet i mężczyznSpodnie Highball dla kobiet i mężczyzn Fot.: The North Face

Dostępne w wersji damskiej i męskiej spodnie, mają dopasowany krój, dzięki czemu wygodnie układają się pod uprzężą. Jak podkreśla producent, elastyczny nylon oraz odpowiednia konstrukcja (m.in. klin w kroku) zapewniają pełną swobodę ruchów. Materiał chroni także przed szkodliwym promieniowaniem UV. Odwrotnie wszyty rozporek w wersji dla mężczyzn zaprojektowany został z myślą o uprzęży. Nie zabrakło także pętli do mocowania woreczka z magnezją.

Bat Hang

Jeansy Bat HangJeansy Bat Hang Fot.: The North Face

W kolekcji The North Face Climbing są także elastyczne dżinsy. Dzięki podwójnej warstwie materiału w kolanach oraz wstawkom z materiału Cordura The North Face Climbing są one bardzo wytrzymałe. Podobnie, jak w innych spodniach wspinaczkowych zakrzywiona linia kolan i klin w kroku zastosowano, by zapewnić pełną swobodę ruchów. Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na stronie The North Face.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.