Verto S4K GTX: but na alpejskie szlaki

Przemierzanie górskich szlaków wymaga obuwia uniwersalnego, które sprawdzi się zarówno na kamienistych ścieżkach, w czasie zaśnieżonych trawersów czy też pokonywania skalnych i lodowych odcinków. W najnowszej kolekcji obuwia The North Face znalazł się model Verto S4K GTX przeznaczony m.in do wspinaczki.

Dołącz do nas na Facebooku

Jak zapewnia producent, Verto S4K GTX jest to lekki but alpinistyczny, który dzięki odpowiedniej konstrukcji podeszwy umożliwia precyzyjne wybieranie punktów podparcia i używanie raków.

W modelu Verto S4K GTX zastosowano membranę Gore-Tex, która odprowadza parę wodną na zewnątrz buta, a elastyczny kołnierz  ponad kostką ma stanowić ochronę przed wilgocią.

Odpowiednią stabilizację kostki i śródstopia zapewniają X Frame i rama TPU. Natomiast wkładka Cradle, utrzymuje i amortyzuje piętę. Opis modelu

Skóra syntetyczna na czubku zapewnia ochronę i trwałość Wytrzymały materiał balistyczny Panatex zapewniający oddychanie skóry Konstrukcja TPU do podparcia śródstopia Nieprzemakalna, oddychająca membrana Gore-Tex Technologia stabilizacji pięty TPU Cradle z pionowym pasem przeciwuciskowym w celu wyeliminowania ślizgania się raków Korpus poliuretanowy BASF Agile zapewniający wytrzymałość oraz odporność na ściskanie Obcas z EVA zapewniający amortyzację przy niewielkim ciężarze Wyściółka z EVA Northotic Pro+ z żelową piętką oraz poduszkami śródstopia Ortholite i systemem TPU Cradle Usztywnienie wykonane z polipropylenu i włókna szklanego. Podeszwa Vibram Mulaz

    Cena modelu: 949 pln

    Więcej informacji na temat Verto S4K GTX możesz znaleźć TUTAJ.