World Snowboard Tour i światowe gwiazdy muzyki w Polsce! [BURN IN SNOW]

1 marca 2014 roku za sprawą 3.  edycji Burn In Snow Heyah do Polski zawita cykl najważniejszych zawodów snowboardowych na świecie. Rywalizacji europejskiej czołówki towarzyszyć będą liczne koncerty. Wydarzeniem części muzycznej imprezy będzie z pewnością występ duetu prawdziwych legend hip hopu - Method Mana i Redmana.

Burn In Snow Heyah to najważniejsze polskie zawody snowboardowe należące do najwyższych rangą imprez międzynarodowego cyklu World Snowboard Tour. Od momentu swojego powstania ten puchar świata organizowany przez TTR Pro Snowboarding jest uznawany przez wielu czołowych zawodników za ważniejszy i bardziej prestiżowy od jakichkolwiek innych zawodów na świecie. Wystarczy wspomnieć, że właśnie do kalendarza WST należą tak legendarne imprezy jak XGames, czy Air&Style.

Wyniki snowboardzistów, którzy będą rywalizowali 1 marca na stoku Dębowiec w Bielsku - Białej wpłyną na ich miejsce w globalnym rankingu, na którego podstawie pod koniec sezonu przyznane zostaną tytuły mistrzowskie.

Jednak dla wielu uczestników Burn In Snow Heyah to nie punkty czy nagrody są najważniejsze. Jak tłumaczy Michał Ligocki:

"Nie ma drugiej takiej imprezy jak Burn In Snow Heyah. Atmosfera w czasie zeszłorocznego nocnego finału, w czasie którego kilka tysięcy osób dopingowało zawodników, była po prostu niesamowita. Myślę, że w tym sezonie w Bielsku - Białej będzie jeszcze lepiej!"

Freestyle na nartach

Poza snowboardzistami na skoczni zobaczyć będzie można także freeskierów. Na nich również, poza nagrodami z puli sięgającej 60 000 złotych, czekają punkty prestiżowego międzynarodowego cyklu AFP World Tour (narciarski odpowiednik WST).

Method Man i Redman w Bielsku Białej

Nie tylko widowiskowa rywalizacja zawodników przyciąga tłumy na Burn In Snow Heyah. Impreza ta, to także festiwal muzyczny i jedno z najciekawszych wydarzeń kulturalnych w okresie zimowym. Na miłośników dobrych brzmień czekają darmowe koncerty na małej scenie zlokalizowanej obok skoczni i występy w Hali Widowiskowej położonej nieopodal stoku Dębowiec. Najgorętszym wydarzeniem części muzycznej wieczoru będzie bez wątpienia występ duetu prawdziwych legend hip hopu Method Mana i Redmana.

Dla kilku tysięcy osób zagrają też Sokół i Marysia Starosta, których najnowszy album "Czarna biała magia" osiągnął status złotej płyty w dniu premiery. To nie wszystko, co przygotowali organizatorzy 3. edycji Burn In Snow Heyah. W najbliższym czasie będą pojawiały się kolejne informacje na temat wykonawców i zaproszonych zawodników. Tymczasem na stronie www.ticketpro.pl ruszyła sprzedaż biletów na koncerty w Hali Widowiskowej (wstęp na zawody oraz koncerty na świeżym powietrzu jest bezpłatny).

Więcej informacji na:  burninsnow.pl | Burn in Snow na FB f

Na zachętę film z 2013 roku

 

Źródło: Informacja prasowa