Snowboard. Wyjątkowa impreza na otwarcie 20. edycji Air & Style.

Pierwsze zawody Air&Style, które odbyły się w 1993 roku zgromadziły małą grupkę zapaleńców, prawdziwych pionierów freestyle'u snowboardowego. 20 lat później, rywalizacja 24. najlepszych zawodników o nagrody z puli wynoszącej 75 000 euro i słynny ?Pierścień Chwały? to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, które przyciąga na stadion Bergisel w Innsbrucku blisko 14 000 osób!

Marka Burn postanowiła uczcić jubileuszową edycję Air&Style organizując wyjątkową imprezę otwierającą zawody. 1 lutego zaproszeni snowboardziści powalczą o miano mistrza stylu w czasie Burn Style Session. Na najeździe na skocznię, na której dzień później odbędzie się finał Air&Style staną zaproszeni zawodnicy, wśród których znalazły się prawdziwe legendy tego sportu m.in.: Terje Haakonsen, Gigi Rüf, Arthur Longo, David Benedek i Devun Walsh.

Jak tłumaczy Erik Hofstaedter, Burn Marketing Manager:

Stworzyliśmy to wydarzenie by najlepsi snowboardziści w historii stanęli na najeździe obok współczesnych gwiazd tego sportu. Burn Style Session to sposób by pokazać to co w tym wszystkim jest najważniejsze, czyli wyjątkowy styl będący wyrazem kreatywności poszczególnych zawodników. Nie ma lepszego miejsca by zorganizować taką imprezę niż to, w którym narodziło się Air&Style.

Burn podgrzewał będzie emocje już od czwartku 31 stycznia kiedy to w kinie Cineplex odbędzie się światowa premiera filmu "We Ride". W piątek i sobotę zgromadzoną publiczność czekają także gorące koncerty oraz imprezy. Przez dwa dni będzie można także odwiedzić tymczasowe muzeum historii snowboardu, które zlokalizowane będzie w specjalnym kontenerze Burn.

Więcej informacji na www.air-style.com .

 
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.