"Unique 8", gratka dla snowboardzistów w polskich kinach

Pirate Movie Production prezentuje zapowiedź swojego najnowszego filmu pt. ?Unique 8?. Tej jesieni produkcję wspieraną przez Burn będzie można obejrzeć w polskich kinach już w październiku w czasie festiwalu Winter is My Love!

"Unique 8"! Podyskutuj o filmie na Facebooku

Gigi Ruf, Marco Feichtner, Arthur Longo, Nicolas Muller, Kalle Ohlson, Teo Konttinen, Chris Sörman i Werni Stock - to właśnie tych ośmiu riderów zobaczyć będzie można w najnowszej produkcji ekipy Pirate Movie Production zatytułowanej "Unique 8".

Po raz pierwszy PMP zrezygnowało ze swojego ulubionego analogowego formatu 16 mm na rzecz nowoczesnych kamer RED, które już na dobre zadomowiły się w świecie sportów akcji.

Piraci zapowiadają, że mimo wykorzystania nowych technologii fani mogą spodziewać się tego samego, oryginalnego stylu montażu i niepowtarzalnego klimatu, z których znane są ich filmy.

Premiera "Unique 8" odbędzie się 14 września w Innsbrucku. Najnowsze dzieło Piratów zobaczyć będą mogli także snowboardziści w Polsce w czasie festiwalu Winter is My Love. Jego piąta edycja odbędzie się między 5 a 6 października w warszawskiej Kinotece. Film zawita także do Gdańska, Poznania, Rzeszowa, Lublina, Wrocławia i Białegostoku.

Dokument dostępny będzie w sklepie iTunes i na płytach DVD, wraz z dodatkową paczką niesamowitych zdjęć takich fotografów jak: Carlos Blanchard, Matt Georges, Tobias Ludescher, Jerome Tanon, Cole Barash i Rip Zinger.