Finał akcji Top Rider BMX & MTB Dirt Contest w Warszawie

Dirt jumping, rowerowe triki i jamy. Tak zapowiada się finał akcji Top Rider BMX & MTB Dirt Contest. Ostateczna rywalizacja już 23 czerwca od godz. 12.00 w warszawskim Burn Dirtparku!  - Możemy stwierdzić bez jakichkolwiek ogródek, iż innowacyjny i pierwszy tego typu projekt w Europie odniósł ogromny sukces - mówią organizatorzy.

Dołącz do nas na Facebooku

- Podczas trzech etapów dostaliśmy łącznie 193 filmy pokazujące wykonywane sztuczki przez uczestników projektu. 23 czerwca zapowiada się gorąca atmosfera, ponieważ nic jeszcze nie jest przesądzone, więc chłopaki będą walczyli do ostatniej chwili. (...) Zaczynamy punkt 12.00 na BURN Dirtparku. Treningi i finały, wszystko po to, aby wyłonić zwycięzców, którzy zgarną sponsorowane kontrakty! - informuje Burn Team.

Finał akcji Top Rider BMX & MTB Dirt Contest w WarszawieFinał akcji Top Rider BMX & MTB Dirt Contest w Warszawie Fot.: BURN / MAKSYMRUDNIK.COM

- Sobotę zamykamy w klubie Luzztro, tam zapewne ograniczeń czasowych nie będzie, więc dla tych, którzy postanowią przeciągnąć after do przedpołudniowych godzin niedzielnych napiszemy szczegółowe wskazówki odnośnie niedzieli 24 czerwca. O 12.00 spotykamy się na warszawskiej Kazoorce, tam luźny dirt jam, znajomu grill&czill, czyli idealnie na ciężkie niedzielne popołudnie :)

Finał akcji Top Rider BMX & MTB Dirt Contest w WarszawieFinał akcji Top Rider BMX & MTB Dirt Contest w Warszawie Fot.: BURN / MAKSYMRUDNIK.COM

Od godziny 14.00 możemy znów przenosić się na BURN Dirtpark, ponieważ tam całkowita nowość. Premierowe otwarcie świeżo wybudowanej minirampy! Na mini zrobimy luźny jam na best trick. Ale żeby nie było za dużego czilu i żeby przetestować mini, czy wytrzyma katusze, ustaliliśmy wpisowe 10 zł. Całość wpisowego zgarnia wygrany za best trick! Prosta zasada przeciwności, większa konkurencja równa się większej wygranej - dodają organizatorzy.

Więcej informacji o finałowych zawodach Top Rider BMX & MTB Dirt Contest znajdziesz TUTAJ.