Spotkaj zawodników teamu Burn na Burn Selector Festival

Już w piątek 1 czerwca w Krakowie rozpoczyna się Burn Selector Festival, święto muzyki elektronicznej i tanecznej. Nie zabraknie ekstremalnych emocji! Gośćmi specjalnymi będą snowboardziści, kitesurferzy i deskorolkarze teamu Burn. Impreza potrwa do 2 czerwca.

Dołącz do nas na Facebooku

Burn Selector Festival to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. W tym roku impreza odbywa się już po raz czwarty. Na krakowskich Błoniach zagrają m.in.: Chase & Status, Magnetic Man, Hadouken, Neon Indian, Niki & The Dove, Blossom.

Obok sceny Cyan stanie specjalny namiot Burn Zone, czyli trzy różne strefy - Burn Cinema, Burn Studios i Burn Team Area. W Burn Cinema będzie można oglądać najlepsze produkcje wspierane przez Burna. Filmy muzyczne i dokumenty ze świata sportów ekstremalnych.

Burn Studios to wyjątkowa okazja, by z pomocą trenerów oraz platformy Burn Studios Audiotool nauczyć się produkować muzykę elektroniczną. Natomiast Burn Team Zone to miejsce gdzie będzie można spotkać zawodników Burna reprezentujących dyscypliny takie jak: snowboard, deskorolka, kitesurfing i surfing.

Swój udział w festiwalu zapowiedzieli m.in.: Kasia Rusin, Karolina Winkowska, Krzysiek Jurkowski, Janek Korycki, Michał Ligocki, Michał Mazur, Wojtek Pająk, Tadeusz Szymański i Tomek Wolak.

Każdy będzie miał okazję porozmawiać z zawodnikami o najbliższych planach i zdobyć wielki plakat z ich podpisami. Spotkanie odbędzie się w sobotę 2 czerwca między godz. 18.00 a 20.00 w Burn Zone.

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy. O zawodnikach teamu Burn przeczytaj TUTAJ.