BMX & MTB Dirt Contest: zostań Top Riderem

Lubisz dirt jumping, MTB i BMX to Twój żywioł, jesteś mistrzem rowerowych trików. Weź udział w konkursie Burna Top Rider BMX & MTB Dirt Contest. Ostatnia szansa na zgłoszenia! Projekt rusza już 22 kwietnia!

Dołącz do nas na Facebooku

- Jako, że energia riderów stała inspiracją dla załogi BURN Dirtparku, postanowiliśmy czym prędzej czerpać natchnienie z tego niezastąpionego procesu egzoenergetycznego. Owocem naszych mentalnych wysiłków jest najnowszy projekt spod znaku BURN Dirtparku, mianowicie... TOP RIDER! Wymowna nazwa zapewne zdradza dużą część projektu, ale do rzeczy.

Wasze wysiłki, litry potu, godziny prób, chwile załamań, frustracji, aż wreszcie momenty chwały i glorii po wylądowaniu katowanej wcześniej sztuczki nie poszły na marne! BURN Dirtpark z dumą prezentuje program TOP RIDER, w czasie którego będziecie mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować swój skill na rowerze i co więcej wynieść z tego ogromne zyski!

 

Projekt rusza dokładnie 22 kwietnia, będzie składał się z czterech etapów. W każdym z trzech pierwszych riderzy dostaną listę sztuczek, które trzeba będzie poprawnie wykonać, nakręcić udaną próbę i wg wytycznych opisanych w REGULAMINIE przesłać na podany adres email. Sztuczki będą wybierane przez internautów poprzez specjalną ankietę przygotowaną na profilu facebookowym BURN Dirtpark.

Każdy poprawnie wykonany trik to punkty! Przez pierwsze trzy etapy zbieramy punkty za poprawne triki, nagrane na film. Natomiast etap czwarty to rozstrzygnięcie konkursu, które odbędzie się 16 czerwca na BURN Dirtparku. Tam rozegrane zostaną zawody finałowe i wyłoniony zostanie TOP RIDER MTB oraz BMX! - informuje Burn Dirtpark Team.

Harmonogram:

BURN Dirtpark

Etap I - 22 kwietnia - 5 maja 2012

Etap II - 6 maja - 19 maja 2012

Etap III - 20 maja - 3 czerwca 2012

Etap IV - 23 czerwca 2012 - ZAWODY FINAŁOWE