Burn Dirt Park w nowej odsłonie

Pumptrack, funboxy, hopy, trampboard do hangtime'u. to atrakcje, które czekają na miłośników dirt jumpingu w nowym Burn Dirt Parku w Warszawie! Otwarcie po modernizacji już w piątek 13 kwietnia.

Dołącz do nas na Facebooku

- Gdy tylko słupek rtęci przekroczył magiczną granicę 0°C poważnie zaczęliśmy myśleć o gruntownej renowacji hop i pumptracka. Jak było każdy kto nas odwiedził po zimie widział, wilgoć po takich mrozach zrobiła swoje i większość toru zaczęła się sypać w oczach...

Po długich rozkminach i planowaniu nowego wyglądu toru przez lokalną ekipę na czele z naszym nadwornym projektantem hop MOPEM powstała finalna koncepcja. Modernizacji uległ niemal cały park.

Zobaczcie co Was czeka w Dirt Parku!

Sprawność przeprowadzenia "remontu" przerosła nasze oczekiwania, i tutaj, ogromne ukłony i podziękowania dla każdego, który przyszedł na park "do łopaty". Bez Was nie uporalibyśmy się tak sprawnie i w tak krótkim czasie z przebudową!

Remont parku jest już na ostatniej prostej, pozostało wypieszczenie hop i zapraszamy na świeżo wyszejpowany park. Ruszamy w piątek 13.04.2012!! - przekazał Burn Team.

Zobacz testy linii pro!

Co z pewnością ucieszy każdego fana dirt jumpingu, w piątek 13 kwietnia wstęp do parku jest bezpłatny!

Więcej informacji możecie znaleźć TUTAJ.