Pink Jam by Kasia Rusin [WIDEO]

- Pink Jam był naprawdę fantastyczny. Dużo balonów, przejrzyste niebo, powiew wiosny, doskonale przygotowany snowpark, ciasteczka, słodycze, dobra muzyka, wspaniałe nagrody dla zwycięzców i świetne riderki - mówi Kasia Rusin, organizatorka zawodów.

Dołącz do nas na Facebooku

Pink Jam to slopestyle'owe zawody, w których wystartować mogły tylko dziewczyny! Riderki rywalizowały 3 marca na zakopiańskiej Gubałówce. Zmagania zwyciężyły Zuzanna Witych i Marzena Zając!

Po emocjonującym dniu zmagań, od godz. 22.00 dziewczyny bawiły się na afterparty w zakopiańskim klubie Genesis. Na imprezie zagrał zespół Hungry Hungry Models.

- Było pięknie! Słońce, świetna muzyka Hungry Hungry Models, gofry, muffiny, park pełen utalentowanych dziewczyn i dopingujących je chłopaków i na koniec mnóstwo kolorowych balonów! Wszystko dało super klimat i sprawiło, że była to wyjątkowa i niezapomniana impreza!

Bezkonkurencyjna wśr ód snowboardzistek okazała się Marzena Zając, a kategorię freeski zdominowała Zuza Witych! Najlepszy i najbardziej stylowy trick pokazała Ania Lalik zdobywając dzięki temu deskę Salomona.

Na koniec było jedyne w swoim rodzaju, bardzo udane afterparty! Wszystkim się podobało, więc myślę, że w przyszłym roku szykuje się powtórka!

Dziękuję firmom Salomon, Femi Pleasure, Burn i Parkowej Dolinie za pomoc w organizacji Pink Jamu i przede wszystkim dziewczynom za udział.

Korzystając z okazji, chciałam życzyć, w związku ze zbliżającym się dniem kobiet, wszystkim paniom, żeby zawsze robiły to co lubią i były w tym jak najlepsze! - mówi Kasia Rusin.

Wyniki Pink Jam

Freeski

1. Zuza Witych 2. Alina Trybus 3. Dominika Czuma

Snowboard

1. Marzena Zając 2. Ania Moskal 3. Joanna Gałysa

BEST TRICK: Anna Lalik

Więcej o Pink Jam możesz przeczytać TUTAJ.