Tomek Wolak w finale slopestyle'u na Burn River Jump

Tomek Wolak, reprezentant teamu Burn świetnie radzi sobie w Burn River Jump, 5-gwiazdkowych zawodach Ticket To Ride. W środę 22 lutego weźmie udział w finale konkurencji slopestyle. Miejsce w pierwszej 10. zapewni mu start w zawodach big air rozgrywanych w czwartek w centrum włoskiego Livigno.

Dołącz do nas na Facebooku

Tomek Wolak start w środowych finałach zagwarantował sobie świetnym przejazdem kwalifikacjach w konkurencji slopestyle rozgrywanych we wtorek 21 lutego we włoskim Mottolino Swatch Snowpark.

Zobacz finałowe zmagania w slopestyle'u!

Jeżeli reprezentant teamu Burn zakończy zawody w pierwszej dziesiątce, zostanie zaproszony do startu w konkurencji big air, która rozegrana zostanie na dużej skoczni zbudowanej specjalnie na tę okazję w Livigno.

Jak sama nazwa wskazuje, w czasie Burn River Jump najbardziej widowiskowym elementem rywalizacji snowboardzistów będą skoki nad rzeką Spoel przepływającą przez Livigno.

Do udziału w imprezie zaproszeni zostali tacy zawodnicy jak Aleksander Oestreng, Ulrik Badertscher, Staale Sandbech, Roope Tonteri, Patrick Burgener, Gjermund Braaten, Jamie Nicholls, Arthur Longo, Werner Stock czy Torgeir Bergrem.

Relację na żywo z czwartkowych zawodów big air można obejrzeć TUTAJ. Więcej informacji o Burn River Jump znajdziesz TUTAJ. Chcesz poznać najlepszych snowboardzistów, którzy zawalczą o miejsce na podium? Zajrzyj TUTAJ!