Kasia Rusin dołącza do teamu Burn

Mistrzyni Polski w slopestyle'u, zwyciężczyni zawodów o puchar Europy w slopestyle'u, członkini kadry narodowej w half-pipie. Kasia Rusin, jedna z najlepszych polskich snowboardzistek, dołącza do teamu Burn.

Dołącz do nas na Facebooku

- Jest utalentowana, zmotywowana, niezwykle miła, dobrze wygląda i ma świetny styl. Nie boi się dużych skoczni i świetnie radzi sobie w halfpipie - mówi o swojej koleżance z teamu Burn Michał Ligocki, najlepszy polski zawodnik startujący w halfpipie.

Zobacz Kasię Rusin w akcji!

Kasia Rusin jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich snowboardzistek. Pochodząca z Krakowa zawodniczka do swoich największych sukcesów zaliczyć może m.in. zwycięstwa w konkurencji slopestyle w Pucharze Świata w Bardonecchia w zeszłym roku i w tegorocznym Pucharze Europy w Les 2 Alpes. Na tych samych imprezach Rusin zajęła odpowiednio ósme i pierwsze miejsce w konkurencji half-pipe.

W najbliższy piątek 17 stycznia Kasia wystartuje w półfinałach konkurencji slopestyle na World Snowboard Championship 2012 w Oslo.

Oprócz Kasi Rusin, do snowboardowego teamu Burn należą również Michał Ligocki, Wojtek Pająk i Tomek Wolak. Więcej o zawodnikach możesz przeczytać TUTAJ.

Informacje o Kasi Rusin znajdziesz na oficjalnym blogu zawodniczki.