Burn River Jump: snowboardowe ewolucje nad rzeką Spoel

Najlepsi snowboardziści, widowiskowe triki, spektakularne ewolucje, emocje sięgające zenitu! To właśnie Burn River Jump, jedne z największych zawodów slopestyle'owych we Włoszech! Impreza już między 21 a 23 lutego w Livigno!

Dołącz do nas na Facebooku

Tegoroczne zawody Burn River Jump to już szósta edycja emocjonujących snowboardowych zmagań o statucie 5 gwiazdek w rankingu Ticket To Ride!

Burn Slopestyle Contest

Impreza podzielona będzie na dwie części. Między 21 a 22 lutego w Mottolino Swatch Snowpark, jednym z najlepszych snowparków w Europie, odbędzie się Burn Slopestyle Contest. Zawody będą jednocześnie kwalifikacją do kolejnego snowboardowego pojedynku - Burn river Jump.

Zobacz co będzie się działo na Burn River Jump!

W Burn Slopestyle Contest zmagać się będzie 40 najlepszych snowboardzistów z całej Europy. Czternastu zawodników, którzy otrzymają najlepsze wyniki, przejdzie do finału! W finałowym pojedynku o prawo startu w Burn River Jump walczyć będzie także dziesięciu zdobywców dzikich kart. Kwalifikacja trafi do dziesięciu najlepszych snowboardzistów!

Burn River Jump

Zwieńczeniem imprezy będzie emocjonujące snowboardowe widowisko - Burn River Jump 23 lutego nad rzeką Spoel, w samym centrum Livigno! Obok światowej czołówki snowboardzistów rankingu TTR, o tytuł mistrza walczyć będzie dziesięciu zwycięzców Burn Slopestyle Contest i dziesięciu zdobywców dzikich kart! Adrenalina gwarantowana!

Najlepsi snowboardziści światowego rankingu TTR, widowiskowe rotacje, emocjonujące skoki! Tak zapowiada się Burn River Jump! Zawody już między 21 a 23 lutego w Livigno!

Szczegóły na oficjalnej stronie imprezy!