Snowboardowe szaleństwo: wygraj wejściówki na zawody Burnin' snow w Szczyrku

Najlepsi freestyle'owcy, widowiskowe ewolucje big air, pierwsza w Polsce impreza o statucie trzech gwiazdek rankingu Ticekt To Ride! To właśnie Burn in Snow! Już między 10 a 11 lutego w Szczyrku! Chcesz to zobaczyć? Weź udział w naszym konkursie!

Dołącz do nas na Facebooku

Burn in Snow będzie pierwszą w historii polską imprezą o statusie 3 gwiazdek cyklu Ticket To Ride. Zorganizowany po raz pierwszy w 2002 roku cykl zawodów snowboardowych, którego twórcą jest legenda snowboardingu Terje Haakonsen to obecnie 112 imprez na całym świecie. Na podstawie wyników tych imprez prowadzony jest ranking TTR, w którym sklasyfikowanych jest 3500 zawodników. Startujący w zawodach snowboardziści zdobywają punkty w zależności od klasy eventu - skala od 1 do 6 gwiazdek. Rywalizacja w zawodach z cyklu TTR daje szansę zdobycia tytułu najlepszego snowboardzisty na świecie.

Burn in Snow to nie tylko sportowe zawody, to także jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych początku 2012 roku. Już w piątek 10 lutego do Szczyrku powinni wybrać się wielbiciele zespołu KAMP! znanego z Burn Selector Festival. O gorącą atmosferę zadbają także DJ'e: Supra1, I Say Mikey, Kovvalsky i Kosakot.

Sobotni finał zmagań narciarzy i snowboadzistów poprzedzi koncert zespołu Future Folk łączącego klubową elektronikę z muzyką góralską. Z kolei o 21.00 na scenie pojawi się Uffie, czyli niegrzeczna lolitka muzyki electro, która wraz innymi gwizdami wytwórni Ed Banger podbiła kilka lat temu scenę klubową. Co trzeba zrobić, żeby zdobyć zaproszenie na te niezwykłe zawody wraz z wejściówką na zamknięte after party? Wystarczy wymienić imiona i nazwiska zawodników, którzy należą do teamu Burna i biorą udział w zawodach w Szczyrku. Decyduje kolejność zgłoszeń. Odpowiedzi należy wysłać na adres magdalena.tyszkiewicz@agora.pl!