Burn Air&Style: emocje na żywo

Zobacz na żywo zmagania światowej czołówki snowboardzistów, widowiskowe ewolucje big air, mistrzowską walkę o tytuł najlepszego zawodnika w rankingu Ticket To Ride! Burn Air&Style już 4 lutego w Innsbrucku!

Dołącz do nas na Facebooku

Emocje na żywo

Dla wszystkich tych, którzy nie chcą przegapić ani jednej chwili największych na świecie zawodów snowboardowych, Burn przygotował specjalną relację dostępną na Facebooku.

Burn Fire&Steel Rail Contest zobacz w piątek 3 lutego o godz. 18.30!

Air&Style oglądaj w sobotę 4 lutego o godz. 16.30!

Burn Air&Style: pojedynek mistrzów

Air&Style to 6-gwiazdkowa, finałowa impreza cyklu Ticket To Ride w konkurencji big air. Od 1993 roku impreza ta przyciąga światową czołówkę snowboardzistów, którzy rywalizują na przygotowanej specjalnie na tę okazję potężnej skoczni.

 

Cykl Ticket To Ride pierwszy został zorganizowany w 2002 roku przez Terje Haakonsena, legendę snowboardingu. W tym roku o tytuł mistrza świata w tym prestiżowym rankingu rywalizować będą m.in. Peetu Piironen, Sebastien Toutant, Marc Mc Morris, Werner Stock, Nils Arvidsson, Ulrik Badertscher, Staale Sandbech, Roope Tonteri, Eric Willett, Sage Kostenburg i Eero Ettala. Dołączy do nich również czterech, z dwunastu czołowych zawodników, którzy zostaną wyłonieni w kwalifikacjach.

Jibbingowe ewolucje: Kuba Dytkowski zwycięzcą

Atmosferę imprezy dodatkowo podkręcą najlepsi specjaliści od jibbingu z Europy. Już 3 lutego, w wieczór poprzedzający wielki finał zawodów big air, na Maria Theresien Strasse w Innsbrucku, odbędzie się Burn Fire & Steel Rail Contest. Raile, boxy, ławki to ich żywioł!

Dziką kartę otrzymał jeden zawodnik z Polski! Kuba Dytkowski zwyciężył w konkursie na najlepszy film zamieszczony na youtube.com lub vimeo.com, w którym znajdą się przynajmniej 3 triki na railach lub boxach. Snowboardzista otrzymał możliwość startu w Burn Fire & Steel, ale także pakiet wyjazdowy i wejściówka na finał Air&Style!

Zobacz film Kuby Dytkowskiego!

Dawka dobrej muzyki

Burn Air&Style to nie tylko emocjonujące zawody snowboardowe! To także duża dawka świetnej muzyki! Na tych, którzy zawitają do Innsbrucka, czekają trzy ciekawe koncerty. Już w piątek 3 lutego na scenie przy Maria Theresien Strasse zagra zespół The Heavy. W sobotę publiczność rozruszają Sido i Beatseaks, którzy zagrają na stadionie Bergisel!

Na Burn Air&Style, największą snowboardową imprezę na świecie zapraszamy między 3 a 4 lutego do Innsbrucka!

Więcej informacji o imprezie znajdziesz TUTAJ!