Burn Air&Style: wielkie snowboardowe widowisko

Najlepsi zawodnicy światowej czołówki, spektakularne zmagania snowboardowe, widowiskowe trki, emocjonująca walka o tytuł mistrza! Tak zapowiada się Burn Air&Style, największa snowboardowa impreza na świecie! Zawody już 4 lutego w Innsbrucku!

Dołącz do nas na Facebooku

Air&Style to 6-gwiazdkowa, finałowa impreza cyklu Ticket To Ride w konkurencji big air. Od 1993 roku impreza ta przyciąga światową czołówkę snowboardzistów, którzy rywalizują na przygotowanej specjalnie na tę okazję potężnej skoczni.

Zobacz zapowiedź imprezy!

 

O tytuł Mistrza Świata Big Air rankingu TTR walczyć będą najlepsi światowi snowboardziści. W tym roku do startu zaproszeni zostali m.in. Peetu Piironen, Sebastien Toutant, Marc Mc Morris, Werner Stock, Nils Arvidsson, Ulrik Badertscher, Staale Sandbech, Roope Tonteri, Eric Willett, Sage Kostenburg i Eero Ettala. Dołączy do nich również czterech, z dwunastu czołowych zawodników, którzy zostaną wyłonieni w kwalifikacjach.

Na zwycięzcę czeka słynny Pierścień Chwały i 19 000 euro w gotówce, z wynoszącej 75 000 euro puli nagród.

Atmosferę zawodów dodatkowo podkręci Brun! W wieczór poprzedzający wielki finał najważniejszej imprezy big air na świecie, na Maria Theresien Strasse w Innsbrucku, odbędzie się Burn Fire & Steel Rail Contest.

Rywalizować ze sobą będą najlepsi specjaliści od jibbingu z Europy. Dzika karta czeka na reprezentanta Polski, który zwycięży w konkursie na najlepszy film zamieszczony na youtube.com lub vimeo.com, w którym znajdą się przynajmniej trzy triki na railach lub boxach.

Zwycięzca otrzyma nie tylko możliwość startu w Burn Fire & Steel, ale także pakiet wyjazdowy i wejściówkę na finał Air&Style! Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na oficjalnej stronie Fire & Steel!

Burn Air&Style to nie tylko emocjonujące zawody snowboardowe! To także duża dawka świetnej muzyki! Na tych, którzy zawitają do Innsbrucka, czekają trzy ciekawe koncerty. Już w piątek 3 lutego na scenie przy Maria Theresien Strasse zagra zespół The Heavy. W sobotę publiczność rozruszają Sido i Beatseaks, którzy zagrają na stadionie Bergisel!

Wielkie emocje czekają na wielbicieli dobrej muzyki i snowboardu także w Polsce. Już 11 lutego w Szczyrku odbędzie się impreza Burn in Snow! Najlepsi snowboadziści powalczą o nagrody w czasie widowiskowych zawodów big air, a zgromadzoną publiczność rozgrzeją koncerty Hot Chip, Uffie, KAMP! i Future Folk. Więcej o imprezie możesz przeczytać TUTAJ!

Na Burn Air&Style, emocjonujące snowboardowe widowisko i wspaniałe koncerty zapraszamy między 3 a 4 lutego do Innsbrucka! Mistrzostwa Big Air odbędą się na stadionie Bergisel!

Szczegóły na oficjalnej stronie zawodów!