The Fourth Phase - nowa superprodukcja snowboardowa Travisa Rice'a w Multikinie!

Multikino wspólnie z firmą 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na pokazy nowej superprodukcji snowboardowej Travisa Rice'a pt. ?The Fourth Phase?. Polska przedpremiera odbędzie się w sali premierowej Multikino Złote Tarasy 29 września o g. 20:00, a parę dni później, w poniedziałek 3 października odbędą się pokazy specjalne w 14 innych kinach sieci Multikino.

To jedyna okazja, by zobaczyć najnowsze dzieło twórców legendarnych już produkcji snowboardowych: "That's It, That's All" i "The Art of Flight". "Król snowboardu powraca"!

Połączenie geniuszu Travisa Rice'a i możliwości produkcyjnych Red Bull Media House zaowocowało dziełem, które zachwyci nie tylko fanów snowboardu.

Obłędne krajobrazy, zaangażowanie wspaniałych zawodników ze światowej czołówki (oprócz Travisa Rice'a wystąpili: Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Pat Moore, Eric Jackson, Bode Merrill i Bryan Iguchi) i wręcz kosmiczne techniki realizacyjne sprawiają, że otrzymujemy widowisko, które można porównać jedynie z największymi hollywoodzkimi superprodukcjami. Travis Rice i jego ekipa tak jak w przypadku "That's It, That's All" i "The Art of Flight" podnosi poprzeczkę na kolejne lata dla filmów ekstremalnych.

Jeżeli ktoś zna już dokonania Travisa tego filmu nie trzeba mu specjalnie reklamować, a jeżeli ktoś wybiera się na jego film po raz pierwszy niech przygotuje się na naszpikowaną adrenaliną największą przygodę jaką można przeżyć za pośrednictwem dużego ekranu.

 

Terminy pokazów:

29 września (czwartek), g. 20:00 - Polska przedpremiera. Multikino Warszawa Złote Tarasy, sala premierowa. (Uwaga. Liczba miejsc do sprzedaży ograniczona!)

3 października (poniedziałek), g. 20:00 - Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny Biletów:

Normalny - 35 zł

Ulgowy - 32 zł

Facebook - 30 zł (z kuponem Facebook z aplikacji voucherowej Multikino Polska, tylko w kasie kina)

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl

Produkcja: Austria, 2016

Zdjęcia zrealizowane w Polinezji Francuskiej, Japonii, Rosji i USA

czas trwania: 90 min.

Producent: Red Bull Media House

Reżyseria: Jon Klaczkiewicz i Curt Morgan

Muzyka: Kishi Bashi

Technologia: film zrealizowany w 4K, emitowany w 2K zgodnie ze standardem kinowym DCP.

Film z polskimi napisami!