unReal - największe wydarzenie rowerowe roku

Połączenie ewolucji najlepszych zawodników na świecie i do tej pory nie stosowanych technik realizacji sprawia, że film ?unReal? to widowisko które powinni zobaczyć nie tylko fani Downhillu i Freeride'u rowerowego, ale wszyscy pragnący poczuć jak przekracza się granice grawitacji i strachu.

"unReal" to pierwszy w historii film rowerowy nakręcony w technologii 4K. To widowisko stworzone przez pasjonatów dla wszystkich idących pod prąd i szukających ucieczki od codzienności.

ZOBACZ MIEJSCA I TERMINÓW POKAZÓW >>

Występują: Brandon Semenuk , Brett Rheeder, Brook MacDonald, Cam McCaul, Finn Iles , Graham Agassiz, Ian Morrison , James Doerfling , Matty Miles , Stevie Smith , Thomas Vanderham, Tom van Steenbergen

Lokalizacje: Cambria (Kalifornia), Dubois (Wyoming) oraz Kolumbia Brytyjska: Lillooet River, Pemberton Icecap, Squamish, Sunshine Coast, Whistler.

Reżyseria, montaż i scenariusz: Anthill Films Czas trwania: 56 min. Produkcja: USA, 2015 Producenci: TGR - Teton Gravity Research i Anthill Films Film powstał przy współpracy z firmami: Sony, Trek i Shimano.

Technologia: film zrealizowany w 4K, emitowany w 2K zgodnie ze standardem kinowym DCP. Film z polskimi napisami.

Zobacz zwiastuny "unReal":

 
 

Więcej na stronie producenta .