Pokaż swoją ekstremalną pasję i wygraj lot paralotnią

Zadaniem uczestników konkursu ?Kreujemy ekstremalne pasje?, organizowanego przez HTC - jednego z liderów rynku smartfonów i urządzeń mobilnych - jest pokazanie lub opisanie w oryginalny sposób na stronie www.ekstremalnepasje.wykreujmy.to swojego ekstremalnego hobby, nie tylko sportowego. Na dwójkę zwycięzców czeka lot paralotnią z Pawłem Faronem, jedynym Polakiem startującym w tegorocznym wyścigu Red Bull X-Alps. Konkurs trwa do 15 września.

Pokaż swoją pasję i wygraj lot z Pawłem Faronem >>

- Ten projekt doskonale wpisuje się w ideę promocji przez HTC wyjątkowych miejsc, wydarzeń i ludzi. Przed miesiącem zakończyliśmy akcję Kreujemy Miasto, w której osoby  z całej Polski nadesłały ponad 500 propozycji naprawdę niezwykłych miejsc, na które oddano - w co trudno uwierzyć - łącznie prawie 40 000 głosów. Tym razem, w konkursie "Kreujemy ekstremalne pasje", chcemy promować nieprzeciętne, niespotykane ale przede wszystkim ekstremalne hobby. Jest o co walczyć. Lot paralotnią w Żywcu z Pawłem Faronem będzie niezapomnianym przeżyciem - podkreśla Agata Cichowicz, Head of Marketing HTC Poland.

Ambasadorem akcji jest Paweł Faron, jeden z najbardziej doświadczonych polskich pilotów, wieloletni członek kadry narodowej i paralotniowy mistrz Polski. Paweł Faron był jednym z 32 uczestników i jedynym Polakiem, tegorocznej edycji ekstremalnego wyścigu paralotniarsko-wspinaczkowego Red Bull X-Alps. Na trasie z Salzburga do Monako lotnik z Żywca pokonał prawie 2000 km kilometrów. W przygotowaniach do wyścigu Pawła Farona wspierała firma HTC. - Dla mnie ten wyścig to nie tylko część ekstremalnej pasji, ale także niezwykle emocjonująca przygoda. Z prawdziwą przyjemnością poznam dwójkę zwycięzców konkursu "Kreujemy ekstremalne pasje" i ich ekstremalne hobby - mówi Paweł Faron.

Patronem konkursu jest off.sport.pl. Konkurs trwa do 15 września.

Szczegóły na stronie projektu www.ekstremalnepasje.wykreujmy.to