Konkurs "Moja górska przygoda". Wygraj kurs lawinowy

Dla jednych sezon zimowy już trwa, inni dopiero szykują się na pierwsze wyprawy w góry. Dla wszystkich mamy konkurs, w którym jedną z nagród jest miejsce na kursie lawinowym. Zasady są proste: opowiedz nam o swojej górskiej przygodzie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody i miejsce na łamach Sport.pl!

Forma pracy jest dowolna - może to być fotorelacja, relacja tekstowa, krótki reportaż, film. Ważne, żeby praca przedstawiała coś ciekawego, co przytrafiło Ci się w górach - może spotkało Cię wielkie szczęście? Albo wręcz przeciwnie - wyjątkowy pech? Może spotkałeś ciekawą osobę, która pomogła Ci w najmniej spodziewanym momencie? Nie ograniczamy liczby znaków, ale zasada "im dłużej tym lepiej" nie obowiązuje. Musisz po prostu nas zaintrygować, a praca (tekst, film, galeria) powinna nadawać się do publikacji (co oznacza, że docenimy również atrakcyjną formę).

Najlepszych twórców wyróżnimy nie tylko nagrodami rzeczowymi, ale także publikacją pracy w serwisie off.sport.pl lub nanarty.sport.pl (w zależności od tematu pracy).

Konkurs trwa od 2 do 31 stycznia. Prace przysyłajcie na adres mojagorskaprzygoda@gazeta.pl . Zwycięzców wybiorą połączone siły redakcji off.sport.pl i nanarty.sport.pl

A do wygrania są:

1 nagroda: Kurs lawinowy PZU ( kursylawinowe.pl ) + czapka Black Diamond Macro Beanie 2 nagroda: Kask UVEX HLMT Pro5 3 nagroda: Kije teleskopowe Armada AK Pole 4 nagroda: The North Face - Under Helmet Balaklava

Powodzenia!