All.I.Can już 18 grudnia

Tytuł ?All.I.Can? oddaje w najprostszy sposób, to co producenci chcieli w tym filmie pokazać. Ekipa z ogromną pasją, dozą humoru i szaleństwa pokazuje nowoczesne narciarstwo i urzekające krajobrazy z całego świata. Widza uderza też mistrzostwo montażu i pomysł na realizację tego niesamowitego eseju narciarskiego.

"All.I.Can", to dwa lata pracy ekipy filmowej. Wielokrotnie nagradzani reżyserzy Dave Mossop i Eric Crosland zabierają nas w niesamowitą podróż poprzez majestatyczne szczyty pustyni Maroka, lodowate fiordy Grenlandii, kratery wulkanów Chile, czy Alaskan spine walls. Przez ponad godzinę odwiedzamy sześć kontynentów!

Czołówka światowych narciarzy pokazuje, co można zrobić na dwóch deskach. Tacy zawodnicy, jak: Kye Petersen, Mark ABMA, Eric Hjorleifson, JP Auclair, James Heim, Chris Rubensa, Mike Douglas, Dana Flahr, Rory Bushfield, Ian McIntosh, Lynsey Dyer, Alexi Godbout, Matty Richard, Chad, czy Sayers szaleją przy muzyce Tempest i Pendulum.

O wartości filmu świadczy też deszcze nagród, które "All.I.Can" zebrał na całym świecie.

Został uznany m.in. za "Film roku" na Video Awards Powder 2012; podobne laury zebrał na X-Dance Film Festival oraz na festiwalach: Banff Mountain Film i Adventure w Kopenhadze. Do tego doszło mnóstwo nagród za wyjątkowe zdjęcia (Festiwal Freeride - Francja, X-Dance Festival, ESPN Fan 2011), czy montaż (Video Awards Powder 2012).

Jedno jest pewne Dave Mossop i Eric Crosland stworzyli dzieło, które zapiera dech w piersiach i nawet laików może przekonać do białego szaleństwa. Film pokazuje narciarstwo w sposób, który na pewno nie da się zapomnieć

Więcej tutaj