Ruszyła aplikacja Design Glen Plake's hairstyle

SALEWA zaprasza wszystkich outdoorowych zapaleńców, artystów,grafików i innych kreatywnych twórców do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy projekt fryzury Glena Plake'a!

Glen Plake to żywa legenda narciarstwa wysokogórskiego i prawdziwy pionier tego sportu w Ameryce. Trzykrotny Mistrz Świata we free ski. Organizator i uczestnik wypraw narciarskich m.in. w Himalaje indyjskie i do pasma Villaconta w południowym Peru. Od 2010 roku członek amerykańskiego National Ski Hall of Fame. Aktywny instruktor najwyższej rangi w organizacji Professional Ski Instructors of America.

Jego znakiem rozpoznawczym jest potężny irokez, najczęściej niebieski, fioletowy lub czerwony. Najczęściej, bo teraz możesz to zmienić! Jak? To proste: polub profil SalewaTeam na Facebooku i uruchom aplikację Glen Plake's Choice (prawy górny róg). Za pomocą edytora rysunku pokaż nam, jak Twoim zdaniem powinien wyglądać irokez Glena na zbliżających się targach ISPO 2013, odbywających się w dniach 3-6 luty przyszłego roku w Monachium.

Do projektu należy dodać najlepiej równie pomysłowy tytuł i krótki opis. Zapisane prace oglądać można na bieżąco w Galerii aplikacji, gdzie prowadzony jest również ranking najlepszych projektów. Konkurs trwa do godz. 12:00 18 stycznia 2013 roku. Po tej dacie, Jury SALEWY wybierze zwycięzcę spośród dziesięciu najwyżej ocenionych prac.

Za pomocą aplikacji możesz również zapoznać się z zestawami odzieży narciarskiej SALEWY z linii sygnowanej przez Glena Plake'a.

Pełny regulamin konkursu dostępny na: http://apps.facebook.com/salewaglenplake/

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.