Finał Polish Rolling League - ostateczne starcie!

W weekend 15 października na skateparku "Jutrzenka" w Warszawie przy ulicy Rozbrat, odbędzie się finałowa impreza Triada Polish Rolling League! Będzie to ostatnia z serii zawodów w jeździe ekstremalnej na rolkach, jakie odbywały się w całej Polsce w roku 2011.

Triada Polish Rolling League to inicjatywa Stowarzyszenia Kulturalno-Sportowego "Green". Dzięki tego typu zawodom, skateparki w Polsce mają możliwość umocnienia swojej pozycji na mapie miejsc do uprawiania sportów ekstremalnych w Polsce, a rolkarstwo zyskuje coraz większą popularność wśród dzieci i młodzieży. Od marca 2011 na każdej imprezie ligowej najlepsi zawodnicy z kraju zmagali się i zdobywali punkty w lidze. Liga posiada status oficjalnych Mistrzostw Polski i ma na celu wyłonienie Mistrza Polski w kategorii Masters, Senior, Junior oraz Girls.

Finałowa impreza to ostatnia okazja to poprawienia swojej pozycji w lidze. Zawody w Warszawie będą nosiły najwyższą pięciogwiazdkową rangę co zapowiada ostrą rywalizacja o czołowe miejsca. Wiele może się wydarzyć i zmieć w rankingu generalnym. Można być pewnym, że zobaczymy rolki ekstremalne na najwyższym poziomie.

Finał Triada Polish Rolling League to rywalizacja w wykonaniu najlepszych zawodników z polski i nie tylko. Będzie to ostateczne starcie w walce o tytuł Mistrza Polski oraz bardzo atrakcyjne nagrody Start imprezy o godzinie 12.00 . Finały około godziny 16.00 Planowane zakończenie - godzina 18.00.

Więcej informacji na temat imprezy: www.polishrollingleague.pl