Krystian Herba rowerem na najwyższy hotel świata

333 metry wysokości, 68 pięter i 1471 schodów. Wskoczyć rowerem na najwyższy hotel świata,  Rose of Rayhaan by Rotana w Dubaju! To wyzwanie jakie w styczniu podejmie Krystian Herba!

Dołącz do nas na Facebooku

Hotel Rose of Rayhaan by Rotana będzie siódmym wysokościowcem, z którym zmierzy się Krystian Herba. W Dubaju trenował będzie od 23 stycznia, a oficjalna próba pokonania rowerem 333 metrów wysokości, 68 pięter i 1471 schodów, by znaleźć się na szczycie najwyższego hotelu świata nastąpi 30 stycznia.

Krystian na rowerze trenuje już od 17 lat. Jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich zawodników w trialu rowerowym. Wielokrotnie zdobywał medale Mistrzostw Polski oraz reprezentował Polskę podczas największych światowych imprez.

Zobacz pokazy trialu rowerowego w wykonaniu Krystiana Herby

 

Na rowerze po schodach wskoczył na Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, najwyższy budynek w Polsce (30 pięter, 19 min 15 sek), hotel InterContinental w Warszawie, najwyższy budynek w Polsce pod względem liczby pięter (44 piętra, 26 min 9 sek). Zdobył również najwyższy budynek Austrii, Millennium Tower w Wiedniu (48 pięter, czas 18 min) oraz najwyższy hotel w Europie, Gran Hotel Bali w miejscowości Benidorm w Hiszpanii (52 piętra, czas 19 min, 27 sek). Natomiast 5 listopada wdrapał się na Messeturm we Frankfurcie, najwyższy pod względem ilości pięter budynek w Europie.

Więcej informacji można znaleźć na

oficjalnej stronie Krystiana Herby.