Magia Wielkiego Błękitu oczami Darka Sepioło

Fascynująca podróż na siedem kontynentów, podwodny świat mórz i oceanów. To "Magia Wielkiego Błękitu - Siedem Kontynentów", pasjonujący film dokumentalny Dariusza Sepioło, który ukaże się 8 grudnia.

"Magia Wielkiego Błękitu" to siedem filmowych opowieści z najciekawszych nurkowych zakątków, piękno podwodnego świata ukazane oczami jednego z najlepszych polskich nurków-fotografów. Darek Sepioło zabiera widza w podróż od bajecznych raf Papui Nowej Gwinei, aż po majestatyczne góry lodowe Arktyki.

 

Darek Sepioło należy do światowej czołówki fotografów specjalizujących się w zdjęciach podwodnych. Od lat podróżuje po świecie nie rozstając się z aparatem fotograficznym. Jego przygoda z nurkowaniem rozpoczęła się kilka lat temu i szybko przerodziła się w wielką pasję. Spędził pod wodą prawie 2000 godzin, odwiedzając najpiękniejsze miejsca nurkowe świata.

"Magia Wielkiego Błękitu" to ciekawa propozycja nie tylko dla miłośników nurkowania, ale także dla wszystkich, których fascynują zagadki podwodnego świata! Unikalny na światową skalę dokument ukaże się 8 grudnia.

Dołącz do nas na Facebooku