Podwodny świat na fotografii

Tajemnice lodowatych wód Antarktyki, bogactwo raf koralowych i skarby zatopionych wraków. Album "Wielki Błękit" Dariusza Sepioło to magia podwodnego świata zapisana na fotografii.

"Wielki Błękit" ukaże się w październiku tego roku nakładem wydawnictwa G+j Rba National Geographic. Album wydany będzie w języku polskim i angielskim.

Darek Sepioło należy do światowej czołówki fotografów specjalizujących się w zdjęciach podwodnych. Od lat podróżuje po świecie nie rozstając się z aparatem fotograficznym. Jego przygoda z nurkowaniem rozpoczęła się kilka lat temu i szybko przerodziła się w wielką pasję. Spędził pod wodą prawie 2000 godzin, odwiedzając najpiękniejsze miejsca nurkowe świata.

Darek jest laureatem prestiżowych konkursów fotograficznych, m.in. w Moskwie, Singapurze, Nowym Yorku, Sydney. Dwukrotnie otrzymał nagrodę za najlepsze zdjęcie przyznawaną przez National Geographic. Darek jest również współzałożycielem magazynu o nurkowaniu "Wielki Błękit" i właścicielem biura podróży Dive Away, organizującego podwodne wyprawy.

Prywatna strona Darka.