Śledź na żywo zmagania uczestników Lavaredo Ultra Trail

Do startu 6. edycji The North Face Lavaredo Ultra Trail, wyjątkowego biegu górskiego w sercu Dolomitów pozostało 10 dni. Już teraz biegacze mogą aktywować aplikację Live Trail, dzięki której ich wyniki będą publikowane w czasie rzeczywistym na stronach Facebook i Twitter.

Dołącz do nas na Facebooku

Aplikacja Live Trail została sprawdzona w czasie jednej z największych imprez biegowych na świecie - The North Face Ultra Trail Du Mont Blanc 2011. Każdy uczestnik został wyposażony w mały nadajnik umożliwiający pomiar czasu na poszczególnych odcinkach trasy. Dzięki aplikacji dane z punktów kontrolnych publikowane były na żywo na profilach startujących na stronach Facebook i Twitter.

 

Także podczas tegorocznego biegu The North Face Lavaredo Ultra Trail każdy z 1000 uczestników może aktywować aplikację Live Trail i informować w ten sposób swoich znajomych i rodziny o postępach i wynikach. Wśród zawodników, których zmagania będzie można śledzić za pośrednictwem Live Trail APP, znaleźli się m.in. Sebastien Chaigneau, Zigor Iturrieta i Fernanda Maciel.

The North Face Lavaredo Ultra Trail to wyjątkowy bieg górski, którego trasa wiedzie przez serce Dolomitów. Zawodnicy mają do pokonania 120 km dystans o 6000 m różnicy wzniesień. Dużą część trudnej technicznie trasy zawodnicy przemierzają nocą. Impreza od lat cieszy się ogromną popularnością, a jak mówią sami uczestnicy, piękno gór o wschodzie słońca rekompensuje wszelkie trudności. Start biegu już 29 czerwca ok godz. 10.00 w Cortina d'Ampezzo.

Więcej informacji na oficjalnej stronie zawodów.