Ruszyły zapisy do III Maratonu Gór Stołowych. Miejsca uciekają

Najlepsi biegacze, 42 km trasa szlakiem Gór Stołowych i Broumovskich, 2500 m przewyższenia, 8 godzin biegu przez trudne technicznie ścieżki! !5 lutego ruszyły zapisy na III Maraton Gór Stołowych! Zawody odbędą się 7 lipca.

Dołącz do nas na Facebooku

42 kilometry przez Góry Stołowe

Bieg rozpocznie się w schronisku PTTK Pasterka w Górach Stołowych ok. godz. 10.00. Na 42 km trasie zawodnicy będą musieli pokonać liczne zakręty, skały, przewyższenia, aż do mety w schronisku PTTK na Szczelińcu.

Zgłoś się! Miejsca uciekają

W zawodach może wziąć udział każdy miłośnik biegów. Warunkiem jest ukończenie do dnia wyścigu 18 lat i posiadanie ważnego paszportu, bądź dowodu osobistego.

Limit miejsc to 500 zawodników. Zgłoszenia ruszyły 15 lutego i potrwają do 30 czerwca lub do wyczerpania miejsc. Nie warto jednak zwlekać z zapisami do ostatniej chwili. W 13 godzin od uruchomienia zgłoszeń 132 miejsca są już zajęte.

Jeśli chcesz wystartować, wypełnij formularz! Opłata startowa wynosi 95 zł, a po 1 lipca wzrasta do 150 zł, bez gwarancji pełnych świadczeń.

Klasyfikacja

W maratonie prowadzona będzie klasyfikacja generalna OPEN mężczyzn i kobiet  oraz klasyfikacje wiekowe.

Wyścig, tak jak w ubiegłym roku, najprawdopodobniej będzie biegiem kwalifikacyjnym do biegu Ultra Trail du Mont Blanc 2013. Organizatorzy czekają jeszcze na ostateczne potwierdzenie.

Szczegółowe informacje o maratonie Gór stołowych znajdziesz na oficjalnej stronie wyścigu.