Biegiem na Kasprowy

Wyczerpujący bieg 8,5 km górskimi szlakami, do pokonania ponad 1 km różnica wzniesień, by wreszcie stanąć na szczycie Kasprowego Wierchu. To wyzwanie, którego podjęło się 300 śmiałków z całej Polski i Słowenii. Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę 8 października w Zakopanem!

Montrail Liga - "Biegaj ...Baw się ...Rywalizuj ...Walcz ...Wygrywaj"

Tegoroczne zawody będą zarazem finałem Montrail Ligi Biegów Górskich, zatem na starcie możemy spodziewać się najlepszych biegaczy. Montrail Liga Biegów Górskich to ranking polskich biegaczy górskich. Adresowana jest do wszystkich miłośników biegów górskich zarówno amatorów, jak i zawodników wyczynowych. Jest formą promocji biegów górskich, wspólną zabawą, a także rywalizacją w celu wyłonienia najlepszych polskich biegaczy górskich. Organizatorem Montrail Ligi Biegów Górskich 2011 jest portal internetowy www.biegigorskie.pl.

8,5 km pod górę

Zawody Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę w tym roku odbędą się już po raz czwarty. Do wyścigu łącznie zgłosiło się około 300 uczestników z Polski i Słowacji. Bieg rozpocznie się o godz. 10.00 przy Rondzie Jana Pawła II. Zawodnicy będą musieli przebyć dystans o długości 8,5 km i zmierzyć się z ponad 1 km różnicą wzniesień. Trasa wiedzie szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego, przez Myślenickie Turnie, aż na sam szczyt Kasprowego wierchu.

Zawody Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników biegów górskich. To właśnie dzięki ich głosom wyścig ten został uhonorowany Złotą Kozicą i tytułem Najlepszego Biegu Górskiego w stylu alpejskim.

Więcej informacji na oficjalnej stronie zawodów .