Męska Rzecz - dwa dni w męskim świecie

Pojęcie i definicja współczesnej męskości we współczesnym świecie są sprawą tak budzącą emocje, jak i pokazującą, jak wiele wymagań i oczekiwań dzisiejsze realia stawiają przed mężczyznami.

W ciągłym ruchu, realizacji swoich zawodowych i osobistych planów i ambicji mężczyznom często brakuje czasu na zastanowienie się nad swoim rozumieniem męskości, jak i na spędzenie dłuższego czasu poświęcając się realizacji typowo męskich pasji i rozrywek. Brakuje też miejsc i wydarzeń, gdzie w ekskluzywny i całościowy sposób mężczyźni mogą zapoznać się z pełną paletą produktów, trendów do męskiej płci skierowanych, ale odbyć również ciekawe spotkania i dyskusje pomagające im w rozwoju i kształtowaniu swoich męskich cech.

"Męska Rzecz " jest odpowiedzią na te męskie oczekiwania. To ekskluzywne spotkanie i strefa prawdziwej męskości, prezentująca i promująca właśnie to co męskie. To pokazy najlepszych i najciekawszych modeli samochodów, motocykli, skuterów wodnych, łodzi, jachtów, strefa nowych technologii/gamingu z możliwością testowania gier. To także obszar prezentacji produktów szeroko rozumianego relaksu, a więc sprzętu audio, jacuzzi, symulatorów do gry w golfa, do jazdy rajdowej, akcesoriów do ćwiczeń, męskich kosmetyków, gadżetów, męskiej biżuterii. Nie zabraknie też strefy z prawdziwym męskim jedzeniem, napojami, dobrymi markami piwa. Będzie można spotkać się i porozmawiać ze sportowcami GKS Katowice, trenerami, zasięgnąć rady w zakresie metod treningu i zdrowego odżywiania .

Wydarzeniem towarzyszącym trwającym przez dwa dni będzie meeting BestOver pojawią się projekty samochodów zarówno o wysokim budżecie jak i niskim, stare i nowe, w stylu race, stance, kult, oem+, show. Wśród nich takie auta jak słynne audi a4 widebody, audi S8 na felgach adv1, topowy projekt bmw m4 cabrio na pneumatyce, audi A6C7 od PGPerformance, jak i starsze wozy jak Corrado G60 na Rad48 oraz słynny golf mk1 Cabrio R32. Pojawią się przedstawiciele Japońskiego ruchu, Nissany S14, słynne S15, oraz 350z - topowe stance'owe projekty Europy.

To nowe wydarzenie na eventowej mapie Śląska odbędzie się w weekend 29 i 30 października 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach , tuż obok legendarnego katowickiego Spodka (w oba dni od godziny 10). Spotkanie ma charakter masowy, a jego kampania reklamowa odbywa się w ogólnopolskiej stacji radiowej Rmf Maxxx, miesięczniku LOGO, mediach spółki AGORA (Gazeta Wyborcza, portal sport.pl, technologie.pl), Magazynie "Modny Śląsk" oraz portalach społecznościowych. W wydarzeniu wezmą udział krajowe marki premium, jak również koncerny zagraniczne.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Natalia Siwiec , która w sobotę 29 października spotka się z uczestnikami spotkania oraz poprowadzi pokaz mody męskiej marki JOOP i Strellson o godz. 15:30 oraz pokaz bielizny damskiej o godz. 17:30. Niedziela odbędzie się pod hasłem extreme - pokaz trialu na motocyklach, spotkanie z kierowcą formuły Bartkiem Mireckim, szkoła uwodzenia dla mężczyzn i losowanie nagrody głównej jednodniowe testy na jedynym, profesjonalnym symulatorze wyścigowym pod okiem czołowego polskiego kierowcy Formuła Renault 2.0.

Zgodnie z ideą wydarzenia "Męski Świat" to przede wszystkim prezentacje najlepszych modeli samochodów, ekskluzywnych produktów i usług. W ciągu każdego dnia co 30 minut odbędą się ciekawe pokazy, będzie można wygrać najnowsze Audi i Volvo na weekend, skutery wodne marki See Doo Spark, google wirtualnej rzeczywistości Samsung gear VR, najnowsze gry,treningi personalne, wyjazdy survivalowe.

Warto zaznaczyć, że organizator eventu, agencja IDEAHOUSE planują podobne wydarzenie na wiosnę 2017 roku, tym razem w Warszawie.

29.10 Godz. 11:00 Prezentacja/premiera najnowszych modeli marek VOLVO i HONDA Godz. 12:00 Rozwój marki Audi - panel dyskusyjny/do wygrania najnowszy Seat na weekend Godz. 13:00 prezentacja/premiera najnowszego Seat Cupra, motocykle Ducati, Triumph, skutery wodne Godz. 14:00 Prezentacja mody męskiej, dodatków/ do wygrania vouchery Godz. 15:30 Pokaz mody męskiej JOOP i Strellson - prowadzenie Natalia Siwiec Godz. 16:30 Selfie z Natalią Siwiec Godz. 17:30 Pokaz bielizny damskiej - prowadzenie Natalia Siwiec Godz. 18:30 Losowanie nagrody gogle wirtualnej rzeczywistości Samsung Gear VR Godz. 19:00 zakończenie dnia

30.10 Godz. 11:00 Role mężczyzny w XXI wieku Godz. 12:00 Prezentacja ekskluzywnych jacuzzi Sundance Spas Godz. 12:30 Premiery sprzętu zimowego Godz. 13:00 Good Ram Wilk Elektronik - panel scena Godz. 13:30 Prezentacja survivalu dla mężczyzn Godz. 14:00 Panel nowe metody i techniki treningu dla mężczyzn - panel scena Godz. 15:00 G2A prezentacja strefy gameing i wirtualnej rzeczywistości Godz. 16:00 Samsung Gear VR - panel/do wygrania gogle wirtualnej rzeczywistości Godz. 16:30 Pokaz trialu motocyklowego Godz. 17:00 Jak wykorzystać sport dla biznesu? GKS Katowice - panel scena/spotkanie ze sportowcami Godz. 17:30 Szkoła uwodzenia dla mężczyzn Godz. 18:00 Losowanie nagrody głównej jednodniowe testy na jedynym, profesjonalnym symulatorze wyścigowym pod okiem czołowego polskiego kierowcy Formuła Renault 2.0. Godz. 19:00 zakończenie eventu

ZAPRASZAMY >>