9. Spotkania z Filmem Górskim. Ruszyły zapisy na Akademię Górską

Akademia Górska odbędzie się w dniach 6-8 września w Zakopanem i Tatrach w ramach 9. Spotkań z Filmem Górskim (4-8 września). Skierowana jest do turystów i wspinaczy. Cele Akademii to promocja bezpieczeństwa w górach i edukacji górskiej oraz orientacja na świadomą i odpowiedzialną turystykę górską. W ramach Akademii Górskiej odbędą się szkolenia i warsztaty z przewodnikami wysokogórskimi IVBV. Poniżej wskazówki dla osób chętnych do udziału w Akademii. Akademia Górska odbędzie się w dniach 6-8 września w Zakopanem i Tatrach w ramach 9. Spotkań z Filmem Górskim (4-8 września). Skierowana jest do turystów i wspinaczy. Cele Akademii to promocja bezpieczeństwa w górach i edukacji górskiej oraz orientacja na świadomą i odpowiedzialną turystykę górską. W ramach Akademii Górskiej odbędą się szkolenia i warsztaty z przewodnikami wysokogórskimi IVBV. Poniżej wskazówki dla osób chętnych do udziału w Akademii.

Wśród uczestników szkoleń terenowych Akademii Górskiej, którzy zgłoszą się do nas wcześniej niż 06.09.2013 r. rozlosowanych zostanie 6 nagród - wycieczek na Gerlach z Przewodnikiem IVBV!*  Chcesz wziąć udział w szkoleniach terenowych Akademii Górskiej z przewodnikami Wysokogórskimi?

krok 1. Napisz do nas maila na biuro@spotkania.zakopane.pl z poniższymi informacjami:

a. imię, nazwisko, nr telefonu

b. termin szkolenia (piątek, sobota, niedziela)

c. rodzaj szkolenia (FERRATY, WŁASNA ASEKURACJA, ZAKŁADANIE STANOWISK, NAWIGACJA)

krok 2. Aby Twoja rezerwacja została aktywowana wnieś opłatę w wysokości 50 zł za każdy dzień szkolenia na konto:12 1940 1076 3087 6417 0000 0000 Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim z podaniem imienia i nazwiska i dopiskiem - "szkolenie" w tytule przelewu.

Potwierdzenie rezerwacji wyślemy do Państwa mailem wraz z informacją o godzinie i miejscu rozpoczęcia szkolenia. Prosimy o wniesienie opłaty za szkolenie w terminie do 5 dni od momentu zgłoszenia rezerwacji. W przeciwnym przypadku rezerwacja zostanie przesunięta do kolejki, a na zarezerwowane miejsce wskoczą osoby z kolejki.

Zaliczka na szkolenie jest bezzwrotna, a w przypadku braku pogody lub innych warunków uniemożliwiających przeprowadzenie szkolenia organizator zwraca uczestnikom 100 % zaliczki.

krok 3. Przyjdź na szkolenie z własnym sprzętem (uprząż, buty wspinaczkowe, przyrząd do asekuracji). Jeśli nie posiadasz własnego sprzętu napisz do nas maila.

W ramach Akademii Górskiej przeprowadzimy szkolenia z przewodnikami wysokogórskimi IBV w poniższych obszarach:

1. FERRATY

ABC via ferrat (sprzęt i przygotowanie, zasady bezpieczeństwa przy poruszaniu się, sytuacje awaryjne - asekuracja liną, opuszczanie) slack dla czekających. Miejsce: Tatrzańska Kotlina 10 osób - 2 przewodników

2. WŁASNA ASEKURACJA

technika wspinania z własną asekuracją i w rysach dla zaawansowanych. Prosimy o podanie wykazu zrealizowanych dróg wspinaczkowych. 8 osób - 2 przewodników

3. STANOWISKA

współczesny sprzęt asekuracyjny - osadzanie punktów i budowa stanowisk dla początkujących i średnio zaawansowanych wspinaczy.

10 osób - 2 przewodników

4. NAWIGACJA

nawigacja i wybór drogi oraz ocena zagrożeń w terenie (przygotowanie do działania poza Tatrami oraz podczas podejść i zejść z dróg wspinaczkowych w Tatrach). 10 osób - 2 przewodników

5. Dla osób zainteresowanych przyrodą tatrzańską, wycieczka przyrodnicza z najlepszymi specjalistami z Tatrzańskiego Parku Narodowego. Bez opłat

Zgłoszenie na wycieczkę przyrodniczą nie jest wymagane. Chętnych zapraszamy w dni: piątek, sobotę i niedzielę (6-8.09.2013) na godz: 9:00 w Kuźnicach.

Liczba miejsc na szkoleniach z przewodnikami wysokogórskimi ograniczona!!!

Zgłoszenia na email: biuro@spotkania.zakopane.pltel. 695 588 357

* Wyniki konkursu opublikowane zostaną w dniu 05.09.2013 r. o godz.19:00. Nagroda do zrealizowania w dniach 6-8 września 2013r.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.