"Strength in Numbers": premiera w internecie i na Joy Ride Fest

Już 24 maja o godz. 21.00 w Red Bull TV odbędzie się międzynarodowa, internetowa premiera filmu "Strength in Numbers" o różnych obliczach sportów rowerowych. Dzień później, o godz. 21.15 dokument zaprezentowany zostanie na festiwalu rowerowym Sony VAIO Joy Ride Fest w Kluszkowcach.

Dołącz do nas na Facebooku

- Jest to długo wyczekiwana produkcja, w której najlepsi na świecie zawodnicy sportów rowerowych prezentują wszystko to, co w tej dziedzinie najważniejsze! "Strength in Numbers" to film, który jednoczy wszystkich rowerzystów, niezależnie od dyscypliny, którą uprawiają, czy miejsca, w którym żyją. Fenomenalne zdjęcia, nadzwyczajna sceneria, progresywna akcja - to wszystko sprawia, że film zyskuje rzesze miłośników na całym świecie - mówi Red Bull Team.

'Strength in Numbers'. Oblicza sportów rowerowych"Strength in Numbers". Oblicza sportów rowerowych Fot.: Sterling Lorence

W filmie występują najlepsi rowerowi riderzy, a wśród nich m.in.: Andrew Shandro, Brandon Semenuk, Cam McCaul, Gee Atherton, Graham Agassiz, Matt Hunter, Rene Wildhaber, Thomas Vanderham i Wade Simmons.

Zobacz Trailer!

Światowa premiera filmu odbyła się w ubiegłym miesiącu, 20 kwietnia w Monterey w Kalifornii. Dokument obejrzało ponad 1000 widzów.

Premiera w Kalifornii!

W Polsce premiera "Strength in Numbers" odbędzie się już 25 maja podczas zawodów rowerowych Sony VAIO Joy Ride Fest w Kluszkowcach. Tego samego dnia film pojawi się też na DVD + BluRay oraz iTunes.

'Strength in Numbers'. Oblicza sportów rowerowych"Strength in Numbers". Oblicza sportów rowerowych Fot.: Sterling Lorence

Sony VAIO Joy Ride Fest to festiwal rowerowy w ramach, którego zawodnicy zmagać się będą w ośmiu różnych dyscyplinach - maratonie, downhillu, trialu, slopestyle'u, enduro, dual slalomie i pump tracku. Impreza potrwa do 27 maja.

Więcej informacji o zawodach znajdziesz TUTAJ.