Rozmowy 360⁰, czyli blaski i cienie ekstremalnych wypraw

Ekstremalne wyprawy to niewątpliwie wysoki poziom adrenaliny, ale przede wszystkim ogromna odpowiedzialność. O jasnych i ciemnych stronach organizacji wypraw ekstremalnych opowiedzą himalaista Ryszard Pawłowski i nurek Dariusz Wilamowski na spotkaniu z cyklu Rozmowy 360⁰.

Ryszard Pawłowski, wybitny himalaista, zdobywca ośmiotysięczników, trzykrotnie stanął na szczycie Everestu. Wspaniały przewodnik górski, lider komercyjnych wypraw na najwyższe szczyty świata. Organizował i prowadził m.in. wyprawy dla niepełnosprawnych sportowców na Alaskę, do Afryki i Patagonii w ramach programu Korona Nadziei.

Darek Wilamowski, nurek techniczny, rekordzista Polski w głębokości nurkowania. W 2010 roku, we włoskim jeziorze Garda, zszedł na głębokość 264 metrów. Darek jest organizatorem i przewodnikiem wypraw nurkowym w najróżniejsze zakątki świata m.in. w takich rejonach jak Antarktyka, Belize, Komodo, Malediwy, czy Malezja.

Marzyłeś kiedyś o wyprawie na ośmiotysięcznik, a może myślałeś o nurkowaniu w morskich głębinach! Przyjdź na spotkanie i dowiedź się jak wygląda organizacja komercyjnych ekspedycji z adrenaliną!

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 5 grudnia o godz. 19.00 w krakowskiej Piwnicy pod Baranami!

Dołącz do nas na Facebooku