Triathlon 3 razy Tak

Konferencja z udziałem jednego z najwybitniejszych autorów książek dla triathlonistów, debata o aktualnej sytuacji i przyszłości polskiego triathlonu, a na zakończenie uroczysta gala podsumowująca sezon 2011. Tak zapowiada się konferencja "Triathlon - 3 razy Tak".

Konferencja z udziałem Joe Friela

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, skierowane do wszystkich sympatyków triathlonu. Spotkanie rozpocznie się od konferencji z udziałem Joe Friela, który wygłosi wykład dotyczący najważniejszych aspektów treningu triathlonowego. Friel jest jednym z najwybitniejszych autorów książek dla triathlonistów. Napisał m.in.: "Triatlon - biblia treningu", "Dieta dla aktywnych", "Biblia treningu kolarza górskiego", "Dziennik treningowy triathlonisty".

Debata z Przedstawicielami Polskiego Związku Triathlonu

W drugiej części spotkania odbędzie się debata o aktualnej sytuacji i przyszłości polskiego triathlonu. W dyskusji udział wezmą przedstawiciele Polskiego Związku Triathlonu. Rozmawiać będą m.in.: Krzysztof Piątkowski, prezes PZTri, Piotr Netter, były trener Kadry Narodowej w Triathlonie, trener Sylwestra Kustera, aktualnego Mistrza Polski Seniorów, czy też Jerzy Górski, były Mistrz Świata na dystansie Double Ironman z 1990 roku.

Uroczysta Gala

Konferencję zwieńczy uroczysta gala na zakończenie sezonu, podczas której wręczone zostaną statuetki dla Zawodnika/Zawodniczka Roku, Trenera Roku i organizatorów najlepszej Imprezy Roku 2011.

W dwóch pierwszych kategoriach zwycięzców wyłoni Jury złożone z ekspertów. Natomiast na najlepszą imprezę roku będzie można glosować na oficjalnej stronie konferencji .

Triathlon 3 razy Tak odbędzie się 19 listopada w Warszawie, w Sali Balowej Ziemiaństwa Polskiego.

Dołącz do nas na Facebooku