The Art of Flight: ogólnopolska premiera

Najtrudniejsze triki wykonywane poza szlakiem, nieprawdopodobne zjazdy z dziewiczych stoków oraz przepiękne ujęcia z najlepszych miejsc do jazdy na snowboardzie. The Art of Flight to jedna z najważniejszych pozycji w kinematografii sportowej ostatnich lat. Ogólnopolska premiera filmu odbędzie się już 23 listopada!

Dołącz do nas na Facebooku

The Art of Flight, najnowsze dzieło Travisa Rice'a i Curta Morgana to świetnie opowiedziana historia, prawdziwi bohaterowie i duża dawka sportowych wrażeń. Każde ujęcie zostało  zarejestrowane przy użyciu najnowocześniejszych technik kinematografii, dzięki czemu widz ma wrażenie obserwowania na żywo jazdy najlepszych na świecie snowboardzistów.

O tym filmie było głośno w środowisku wielbicieli sportów zimowych na długo przed jego oficjalną, światową premierą, która odbyła się 7 września w Nowym Jorku. Dwa miesiące później - 23 listopada - Travis Rice oraz Curt Morgan przyjadą do Warszawy, by zaprezentować swoje dzieło polskim fanom. W trakcie zaplanowanego spotkania z publicznością Travis Rice wręczy również wylosowanej osobie nową deskę snowboardową zaprojektowaną specjalnie z okazji premiery filmu. Tuż po premierze w warszawskim klubie Piekarnia odbędą się zawody snowboardowe oraz after party.

The Art of Flight jeszcze przed premierą stał się najbardziej oczekiwanym obrazem tego roku w świecie sportów ekstremalnych. W serwisie YouTube trailer filmu dotychczas zobaczyło ponad 5 mln widzów. W ciągu godziny od pojawienia się w iTunes The Art of Flight stał się numerem jeden w kategorii sport, zgarniając pięć gwiazdek od pierwszych recenzentów.

 

The Art of Flight został wyprodukowany przez Red Bull Media House we współpracy z Brain Farm Digital Cinema, wszystko przy udziale Quiksilver. Światowa premiera tego wyjątkowego filmu Curta Morgana odbyła się 7 września 2011 w nowojorskim Beacon Theatre, w ramach Quiksilver Pro New York (ASP World Tour).

W Polsce premierowe pokazy odbędą się 23 listopada w 11 wybranych Multikinach. Lista kin wraz z godzinami seansów oraz bilety dostępne będą już od 11 listopada na stronach partnerów premiery tj.

Red Bull Mobile

oraz

Multikina

.

Więcej informacji o filmie można znaleźć na oficjalnej stronie premiery Art of Flight Movie . Na tej stronie można również zakupić pakiety DVD i Blu-ray oraz cyfrową wersję filmu.

Dołącz do nas na Facebooku