Dziesięć powodów, dla których warto wziąć udział w Murall Challenge

Słyszałeś już o zawodach Murall Challenge, ale jeszcze się wahasz czy wziąć w nich udział? Nie ma się nad czym zastanawiać! Zapisz się jeszcze dziś! Oto 10 powodów, które pomogą Ci ostatecznie przekonać się, że 12 kwietnia warto być z nami i spróbować swoich sił w Murall Challenge.

1. Masz szansę na bardzo wysoką wygraną pieniężną.

Na zwycięzców w kategorii OPEN czeka nagroda w wysokości 2000 złotych. Drugie miejsce zostanie nagrodzone kwotą w wysokości 1000 złotych. Natomiast trzecia osoba na podium otrzyma 500 złotych. Mało? Jedziemy dalej!

2. Liczne nagrody dodatkowe we wszystkich kategoriach.

Poza nagrodami pieniężnymi laureaci kategorii mężczyzn, kobiet, seniorów 45+ i seniorek 45+ otrzymają atrakcyjne nagrody od naszych partnerów. Na zwycięzców czeka roczne górskie ubezpieczenie od PZU, buty wspinaczkowe La Sportiva oraz torba firmy adidas. Na drugim i trzecim miejscu czeka ubezpieczenie majątkowe PZU, nagrody rzeczowe firmy La Sportiva oraz torba adidas.

3. Niezwykle ciekawa formuła.

Aby wygrać, nie musisz pokonać każdej z 12 dróg. Trudności każdej drogi będą odpowiednio punktowane i to od Ciebie zależy, które z nich pokonasz. Liczymy wyłącznie 6 najlepiej punktowanych, pokonanych przez Ciebie dróg.

4. Dużo wspinania dla każdego.

Boisz się, że nie jesteś gotowy, aby startować w zawodach? Nic bardziej mylnego! Start w zawodach to doskonała forma treningu. Trudności przygotowanych przez naszych najlepszych chwytowych dróg startują już od 5a. Zatem każdy mną szansę zmierzyć się że swoim Everestem.

5. Eliminacje otwarte dla każdego.

Nie wspinasz się jeszcze z dolną asekuracją? I tak masz szansę na świetną zabawę w eliminacjach. Wszystkie drogi eliminacyjne zostaną przygotowane pod systemem autoasekuracji TruBlue. Dzięki temu bezpiecznie możesz spróbować nawet najtrudniejszych dróg, nie martwiąc się o aspekt techniczny wspinania.

6. Każdy ma szansę na nagrody!

Spośród wszystkich uczestników zawodów zostaną rozlosowane nagrody specjalne od naszych partnerów: torby adidasa, ubezpieczenia majątkowe PZU, nagrody rzeczowe od La Sportivy oraz literatura górska.

7. Widowiskowy finał

Najlepsi wspinacze zmierzą się w widowiskowym finale w formule Duel. Dwie drogi ułożone obok siebie, będą swoim dokładnym odbiciem lustrzanym. W półfinale i finale zawodnicy wspinają się w tym samym czasie, co pozwoli widowni dokładnie wychwycić najdrobniejsze niuanse wspinaczki na najwyższym krajowym poziomie.

8. Najlepsi chwytowi i zupełnie nowe chwyty

Specjalnie na zawody spróbujemy stworzyć niezwykłą fuzję warszawskiej i krakowskiej szkoły kręcenia. Drogi eliminacyjne i finałowe przygotują Andrzej Mecherzyński-Wiktor oraz Marcin Wszołek, a także Rafał "Biszon" Burczyński, Michał "Marines" Łodziński, Adam Pracownik, Janek Sokołowski oraz Paulina "Mała Paula" Witala. Ponadto nasi chwytowi będą mieli do dyspozycji najnowsze propozycje chwytów i struktur Gato, a także najciekawsze chwyty od Holdz, Morpho i Tripoint.

9. Koszulka z limitowanej serii dla każdego!

Każdy uczestnik dostanie jedyną w swoim rodzaju, limitowaną koszulkę od adidasa. Niebieska powędruje w ręce silnych chłopaków, różowa trafi do zwinnych dziewcząt.

10. Rabat na buty La Sportiva

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma aż do 20% rabatu na dowolne buty La Sportowy.

Przypominamy, zawody Murall Challenge już w najbliższą sobotę, 12 kwietnia w Centrum Wspinaczkowym Murall. Nie może tam Ciebie zabraknąć! Zapraszamy!