Kalymnos Climbing Festival: rejestracja na zawody już w maju

Już w maju ruszy rejestracja do udziału w zawodach wspinaczkowych, które odbędą się w ramach The North Face Kalymnos Climbing Festival między 28 a 30 września w Grecji.

Dołącz do nas na Facebooku

The North Face Kalymnos Climbing Festival to idealna okazja to wspinaczki w międzynarodowym składzie. Swój udział w imprezie zapowiedzieli m.in. James Pearson, Iker i Eneko Pou, Caroline Ciavaldini, Hansjoerg Auer, Herve Barmasse, Sam Elias, Emily Harrington i Hazel Findlay.

Wspinaczka w KalymnosWspinaczka w Kalymnos Fot.: Kalymnosclimbingguide.com

Jednym z bardziej emocjonujących wydarzeń festiwalu będą z pewnością zawody wspinaczkowe, które odbędą się na całkowicie nowych drogach. Na najlepszych czeka 10 000 euro w gotówce i nagrody rzeczowe The North Face o wartości 5 000 euro.

- Kalymnos jest jednym z najlepszych miejsc na świecie do uprawiania wspinaczki sportowej. Prawdziwy raj na ziemi, z trasami na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy wszystkich do spędzenia kilku niezapomnianych dni na tej wspaniałej wyspie - na pewno nie zabraknie pozytywnych emocji! Do zobaczenia na Kalymnos! - zachęca Iker Pou.

Rejestracja na zawody będzie dostępna TUTAJ.