Pasja i sport w filmie "W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile"

Jak wygląda życie kitesurfera? Z czym wiąże się pasja do tego ekstremalnego sportu? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w filmie "W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile".

Dokument o wielokrotnym mistrzu kitesurfingu Victorze Borsuku miał swoją premierę 21 czerwca w warszawskim Kinie Luna. Już w drugiej połowie lipca produkcję będzie można obejrzeć na stronie virginmobile.pl.

Historia jednego z najlepszych polskich kitesurferów została poprowadzona od czasów dzieciństwa, treningi, przez pierwsze zwycięstwa, momenty zwątpienia i kontuzje, aż do sięgnięcia po najbardziej prestiżowe puchary w świecie kitesurfingu.

Ważną rolę w karierze Borsuka odgrywa rodzina, stąd opowieść została wzbogacona o wspomnienia najbliższych. Film nakręcono najnowszymi aparatami oraz kamerami Sony, a panoramiczne ujęcia tricków i akrobacji powstały dzięki dronom z Dron House Group. Premierową projekcję poprzedziła rozmowa z głównym bohaterem, który opowiadał o całym procesie tworzenia filmu i najlepszych spotach, które znalazły się w produkcji.

- Kite to nie tylko rywalizacja w najpiękniejszych zakątkach świata, ale również setki godzin treningu, podczas którego zawodnik zdany jest tylko na siebie. "W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile" to zapis mojej drogi, którą musiałem pokonać, aby móc realizować swoją pasję. Materiał powstawał na wybrzeżach Filipin, Wietnamu i Hongkongu, jednak kitesurfing to dla mnie coś więcej niż malownicze widoki. To po prostu styl życia - mówi Victor Borsuk .

"W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile" to dokument o drodze do spełniania marzeń i pasji, która pozwala na osiągnięcie szczytów ludzkich możliwości. Na warszawskiej premierze filmu pojawili się miłośnicy sportów wodnych oraz osoby, które miały wpływ na karierę siedmiokrotnego Mistrza Polski Victora Borsuka. Sponsorem i partnerem Victora Borsuka jest Virgin Mobile, największy wirtualny operator w Polsce.

- Virgin Mobile nie bez powodu jest partnerem Victora Borsuka. Kitesurfing jest głęboko zakorzeniony w naszej firmie, nie tylko przez wielkiego fana tego sportu Sir Richarda Bransona, ale również przez niesamowite i przede wszystkim pozytywne emocje i wartości, które towarzyszą tej dyscyplinie. To inspiracja dla każdego z nas i cieszymy się, że mogliśmy zaangażować się w tej projekt - mówi Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile Polska.

Pod koniec lipca, film "W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile" będzie miał swoją internetową premierę na virginmobile.pl .