Śnieg biorą prosto z lodowiska. Następnie ładują go do auta chłodziarki wyposażonego w specjalne agregaty i przewożą na miejsce. W ten sposób potrafią do centrum miasta przetransportować ponad 5 ton śniegu. Umożliwia to jazdę na nartach nawet w temperaturze sięgającej ponad 30 C.
Wszystko to ma na celu zebranie jak najlepszego materiału do ich najnowszego filmu opowiadającego historię o złej zimie. Najlepiej charakter projektu pokazuje jego trailer:
Produkcja ukaże się w kinach na przełomie października i listopada. Na pierwszą premierę zapraszamy 10.10 do kina Kijów w Krakowie. Link do wydarzenia na FB tutaj >>