Burn River Jump: rywalizacja mistrzów snowboardu

Światowa czołówka snowboardzistów, widowiskowe triki, spektakularne ewolucje, emocjonujące skoki nad rzeką Spoel! To właśnie To właśnie Burn River Jump, jedne z największych zawodów slopestyle'owych we Włoszech! Impreza już między 21 a 23 lutego w Livigno! Oto zawodnicy teamu Burn, którzy zawalczą o złoty krążek!
Ulrik Badertscher Ulrik Badertscher Fot.: Burn

Ulrik Badertscher

Ulrik Badertscher jest jednym z najlepszych snowboardzistów norweskich. Zawodnik ten należy do międzynarodowego teamu Burn. Na desce jeździ już od 17 lat.

Ulrik Badertscher na zawodach w Pekinie!

23-letni Badertscher jest zwycięzcą ubiegłorocznych zawodów Burn River Jump w konkurencji slopestyle. Natomiast w grudniu ubiegłego roku snowboardzista wygrał Oakley Shaun White Air&Style w Pekinie.

Badertschera snowboardowe wyczyny!

Stale Sandbech Stale Sandbech Fot.: Roger Hjelmstadstuen

Staale Sandbech

Staale Sandbech to kolejny czołowy norweski snowboardzista teamu Burn, którego zobaczymy na zawodach Burn River Jump. Ten 18-letni zawodnik na desce jeździ odkąd skończył 8 lat.

Staale Sandbech w zawodach freestyle'owych!

Mimo młodego wieku Sandbech plasuje się w światowej czołówce snowboardzistów rankingu Ticket To Ride. Do największych osiągnięć Sandbecha należy m.in. wywalczenie 2. miejsca w zawodach FIS World Cup w konkurencji big air w sezonie 2010/11.

Staale Sandbech w filmie Gravity got fired!

Staale Sandbech jest także najmłodszym od 81 lat zawodnikiem, który reprezentował Norwegię na zimowej olimpiadzie w Vancouver.

Arthur Longo Arthur Longo Fot.: Burn

Arthur Longo

Arthur Longo jest jednym z najlepszych francuskich snowboardzistów freestyle'owych. Na desce trenuje od 1995 roku. Jest zdobywcą złotych medali na najbardziej prestiżowych zawodach światowej rangi.

Snowboardowe ewolucje Arthura Longo!

Do najważniejszych osiągnięć 23-letniego Arthura Longo należą m.in. 19. miejsce na igrzyskach olimpijskich w Vancouver, zwycięstwo w zawodach FIS World Cup 09/10 w Calgary. Natomiast 20 stycznia ubiegłego roku Arthur Longo zajął 23 lokatę w mistrzostwach świata w konkurencji half-pipe w Hiszpanii.

Arthur Longo w filnie Gravity got fired!

Werner Stock Werner Stock Fot.: Burn

Werner Stock

Werner Stock jest jednym z najlepszych snowboardzistów austriackich. Ten 24-letni zawodnik plasuje się w czołówce snowboardzistów rankingu Ticket To Ride w konkurencji big air.

Werner Stock na illabong Air & Style w Innsbrucku!

Stock na desce trenować zaczął odkąd skończył 12 lat, a w zawodach startuje od 1998 roku. Jednym z pierwszych znaczących osiągnięć Stocka było zajęcie 2. miejsca w zawodach cyklu TTR Air & Style Rookie Challenge w Monachium. Miał wówczas 19 lat. Ostatni sukces Arthura Stocka to wywalczenie brązowego krążka w Billabong Air & Style w Innsbrucku w 2011 roku.

Trening do Air&Style 2012!