Burn in Snow: Najlepsi z najlepszych w walce o tytuł mistrza

Najlepsi polscy freestyle'owcy, efektowne triki, widowiskowe zawody big air! Tak zapowiada się Burn in Snow, największa w Polsce zimowa impreza tego sezonu! Poznaj czołowych zawodników teamu Burn, którzy zawalczą o tytuł mistrza już 11 lutego w Szczyrku!
Michał Ligocki Michał Ligocki Fot.: MichałLigocki.pl

Michał "Brelok" Ligocki

Przygodę ze sportami zimowymi rozpoczął w wieku 4 lat od nauki jazdy na nartach. Dosyć szybko porzucił dwie deski na rzecz snowboardu. W pierwszym roku startów udało mu się wygrać liczne zawody, wkrótce przyszły pierwsze sukcesy na arenie międzynarodowej. Michał od 2000 roku jest członkiem kadry narodowej; dwukrotnie reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich (Turyn 2006, Vancouver 2010).

Jednak pasja Breloka do Snowboardu nie kończy się wraz z ostatnimi zawodami w sezonie. Michał również bardzo dobrze odnajduje się na skoczniach czy poza trasą, kiedy tylko może i warunki na to pozwalają bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych, nagrywaniu snowboardowych filmów Video albo po prostu bierze deskę i idzie pojeździć ze swoimi kolegami, którzy tak samo jak on kochają Snowboarding.

Wojtek Pająk Wojtek Pająk Fot.: Burn

Wojtek Pająk

Wojtek to jeden z pionierów polskiego snowboardu. Na desce zaczął jeździć w 1994 roku i jeszcze w tym samym roku dołączył do kadry narodowej. Na swoim koncie ma liczne sukcesy, między innymi 1. miejsce w konkurencjach halfpipe i slopestyle w Mistrzostwach Polski w Szczyrku w 2006 roku.

Burn in snow

Obecnie Wojtek przenosi swoje umiejętności freestyle'owe poza trasy, jest jednym z kilku polskich snowboardzistów zajmujących się freeridem w wysokich górach.

Tomek Wolak Tomek Wolak Fot.: Marcin Kin

Tomek Wolak

Burn in Snow

Tomek mimo młodego wieku może pochwalić się długą listą sukcesów w Polsce i za granicą. Wśród najważniejszych osiągnięć członka polskiej kadry narodowej znalazły się: tytuł mistrza polski w konkurencjach slopestyle oraz big air w 2011 roku czy 13. miejsce w Pucharze Świata w Bardonecchii.

 

Czołowi Polscy snowboardziści, darmowe testy sprzętu, koncerty KAMP!, Future Folk, Uffie i Hot Chip! Tak zapowiada się Burn in Snow, pierwsza w Polsce impreza o statucie 3 gwiazdek rankingu Ticekt To Ride! Zapraszamy już między 10 a 11 lutego do Szczyrku!