ZIEMIA - BIEGI, KOLARSTWO, TRIATHLON

 • Mateusz Malina: dwa nowe rekordy we freedivingu

  Mateusz Malina: dwa nowe rekordy we freedivingu

  Podczas zawodów nurkowych o Barbórkowy Puchar Śląska, Mateusz Malina osiągnął 225 m w kategorii DYN i 175 m w kategorii DNF! Nurek ustanowił tym samym dwa nowe rekordy Polski we Freedivingu!

  annabar
 • Starnawski: rekord podczas treningu [ZDJĘCIA]

  Starnawski: rekord podczas treningu [ZDJĘCIA]

  Jesień to tradycyjnie czas, kiedy trenujemy głębokie nurkowania mające przygotować nasz zespół oraz sprzęt do eksploracji jaskiń. W przyszłym roku mamy zamiar zmierzyć się z Hranicką Propastą w Czechach - napisał do nas Krzysiek Starnawski, rekordzista świata w nurkowaniu z obiegiem zamknięty, który 2 grudnia zanurkował w Dahab na 283 metry!

  Krzysztof Starnawski z Dahab
 • Freeride dla każdego

  Freeride dla każdego

  Rozmowa z Andrzejem Osuchowskim, czołowym polskim freeriderem, jedynym zawodnikiem z Polski kwalifikowanym w rankingu Freeride World Qualifier. Rozmawia dziennikarz portalu ski2die.pl.

  materiały prasowe
 • Syberiada: wyprawa na biegun zimna

  Syberiada: wyprawa na biegun zimna

  Przejazd najdłuższą koleją świata, 10 dni w pociągu, 8 stref czasowych, 9.259 km, biegun zimna. To projekt Syberiada 2012, zimowa wyprawa do Tomtor, najzimniejszego punktu na Ziemi.

  annabar
 • Kajakiem przez oceany

  Kajakiem przez oceany

  Pierwszy Polak i czwarty człowiek na świecie, który przepłynął Atlantyk, samotnie, kajakiem. Teraz stawia przed sobą kolejne wyzwanie. Tym razem planuje zmierzyć się z największym akwenem świata. Na wiosłach przez Pacyfik, to przedsięwzięcie, którego podejmie się Aleksander Doba.

  annabar