Burn

 • Kasia Rusin dołącza do teamu Burn

  Kasia Rusin dołącza do teamu Burn

  Mistrzyni Polski w slopestyle'u, zwyciężczyni zawodów o puchar Europy w slopestyle'u, członkini kadry narodowej w half-pipie. Kasia Rusin, jedna z najlepszych polskich snowboardzistek, dołącza do teamu Burn.

  annabar
 • Burn River Jump: snowboardowe ewolucje nad rzeką Spoel

  Burn River Jump: snowboardowe ewolucje nad rzeką Spoel

  Najlepsi snowboardziści, widowiskowe triki, spektakularne ewolucje, emocje sięgające zenitu! To właśnie Burn River Jump, jedne z największych zawodów slopestyle'owych we Włoszech! Impreza już między 21 a 23 lutego w Livigno!

  annabar
 • Michał Ligocki: Jak polski olimpijczyk został aktorem

  Michał Ligocki: Jak polski olimpijczyk został aktorem

  Michał Ligocki był jedną z największych gwiazd imprezy BURNin' SNOW w Szczyrku, a wcześniej zadebiutował przed kamerą. - Mogłem grać Rocky'ego, ale udało się pozostać polskim sportowcem - śmiał się snowboardzista.

  Szymon Opryszek
 • BURNin' SNOW: emocje większe od mrozu

  BURNin' SNOW: emocje większe od mrozu

  Zawody BURNin' SNOW w Szczyrku przyciągnęły tłumy kibiców na skocznię na stoku Skrzyczne. - Eksperyment się udał. To była impreza na sześć gwiazdek - zapewniali uśmiechnięci zawodnicy.

  Szymon Opryszek
 • Snowboardowe szaleństwo: wygraj wejściówki na zawody Burnin' snow w Szczyrku
 • Michał Ligocki: jak czegoś nie czuję to się tego nie podejmuję

  Michał Ligocki: jak czegoś nie czuję to się tego nie podejmuję

  Slopestyle, half-pipe, big air to jego żywioł! Zachwyca perfekcyjnymi trikami i spektakularnymi ewolucjami! Dwukrotnie reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich! W prestiżowych zawodach miejsce na podium nie ucieka mu spod stóp! Oto wywiad z Michałem Ligockim, zawodnikiem teamu Burn, jednym z najlepszych polskich snowboardzistów, który wystartuje na Burn in Snow 11 lutego w Szczyrku!

  annabar
 • Obroty, graby i double corki, czyli triki na Burn in Snow

  Obroty, graby i double corki, czyli triki na Burn in Snow

  Zapierające dech w piersiach double córki, obroty o 900, 1080, a nawet 1260 stopni to jedne z wielu ewolucji snowboardowych, które będzie można zobaczyć 10 i 11 lutego na zawodach Burn in Snow w Szczyrku. Poznaj triki mistrzów!

  annabar
 • Trening polskiego mistrza przed Burnin' Snow

  Trening polskiego mistrza przed Burnin' Snow

  Jak już pisaliśmy zbliża się Burnin' Snow, pierwsza w Polsce impreza o statucie 3 gwiazdek rankingu Ticekt To Ride! Jednym z najlepszych polskich reprezentantów będzie niewątpliwie nasz dwukrotny olimpijczyk, team rider Rossignola i Burn, Michał Ligocki.

  Anna_Chodkiewicz
 • Burn in Snow: Najlepsi z najlepszych w walce o tytuł mistrza

  Burn in Snow: Najlepsi z najlepszych w walce o tytuł mistrza

  Najlepsi polscy freestyle'owcy, efektowne triki, widowiskowe zawody big air! Tak zapowiada się Burn in Snow, największa w Polsce zimowa impreza tego sezonu! Poznaj czołowych zawodników teamu Burn, którzy zawalczą o tytuł mistrza już 11 lutego w Szczyrku!

  annabar
 • Snowboard: skocznia, pudło i poręcz zamiast stoku

  Snowboard: skocznia, pudło i poręcz zamiast stoku

  Rurki, metalowe poręcze, schody, boksy. Obroty tyłem, przodem, wybijanie się, łapanie deski - myśleliście, że snowboard służy temu, by zjeżdżać lub sprawdzać się w slalomie? Nic podobnego! W zeszły weekend w Innsbrucku można było się przyjrzeć, jakie możliwości daje ten rodzaj sportu zimowego.

  AS
 • Air&Style, czyli podniebne loty na desce

  Air&Style, czyli podniebne loty na desce

  Robisz wyskok, chwilę później 3 i pół obrotu wokół osi, przednią ręką łapiesz również przednią krawędź deski tuż przy przednim wiązaniu - brzmi jak czarna magia? Tak mniej więcej można opisać backside 1260 mute grab - trik, który powtarzany w stylowy, ale jednocześnie solidny sposób przez cały wieczór, może zapewnić zwycięstwo. Peetu Piiroinen z Finlandii przekonał się o tym na własnej skórze. Niskie temperatury nie zniechęciły ani zawodników, ani publiczności do tego, by dać z siebie wszystko na słynnej skoczni Bergisel w Innsbrucku. W sobotę 4 lutego najlepsi na świecie snowboardziści zmierzyli się ze sobą na jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów sportowych, a my przyglądaliśmy się temu na żywo.

  AS
 • Burn in Snow: ekstremalny big air i muzyczne show

  Burn in Snow: ekstremalny big air i muzyczne show

  Najlepsi freestyle'owcy, widowiskowe ewolucje big air, pierwsza w Polsce impreza o statucie 3 gwiazdek rankingu Ticekt To Ride! To właśnie Burn in Snow! Już między 10 a 11 lutego w Szczyrku!

  annabar
 • Legendarny snowpark Juliany znów otwarty

  Legendarny snowpark Juliany znów otwarty

  Burn wskrzesza najlepszą miejscówkę dla snowboardzistów i narciarzy freestyle'owych w Polsce. Snowpark na stoku Juliany w Szczyrku to miejsce, które dobrze kojarzy każdy snowboardzista i freeskier w Polsce. Słynna miejscówka została otwarta ponownie.

  annabar
 • Burn Air&Style: emocje na żywo

  Burn Air&Style: emocje na żywo

  Zobacz na żywo zmagania światowej czołówki snowboardzistów, widowiskowe ewolucje big air, mistrzowską walkę o tytuł najlepszego zawodnika w rankingu Ticket To Ride! Burn Air&Style już 4 lutego w Innsbrucku!

  annabar
 • Burn in Snow coraz bliżej! Wielkie odliczanie

  Burn in Snow coraz bliżej! Wielkie odliczanie

  Najlepsi snowboardziści i narciarze w Polsce, koncerty KAMP!, Future Folk, Uffie i Hot Chip, darmowe testy sprzętu zimowego i najlepsze imprezy już 10 i 11 lutego w Szczyrku.

  annabar
 • Burn in Snow: dołącz do najlepszych

  Burn in Snow: dołącz do najlepszych

  Trwa właśnie rejestracja do startu w Burn in Snow, największej zimowej imprezie tego sezonu! Uwielbiasz skoki na snowboardzie i freeskiingowe ewolucje! Wystartuj w zawodach! Sesja kwalifikacyjna już w piątek 10 lutego!

  annabar
 • Michał Ligocki drugi w Pucharze Europy Half-Pipe

  Michał Ligocki drugi w Pucharze Europy Half-Pipe

  Michał Ligocki wywalczył tytuł wicemistrza w konkurencji half-pipe podczas zawodów Pucharu Europy, które odbyły się między 21 a 22 lutego we francuskim Les 2 Alpes! Emocjonujące przejazdy, spektakularne obroty, trudne tirki! To zmagania na najwyższym poziomie!

  annabar
 • Burn Air&Style: wielkie snowboardowe widowisko

  Burn Air&Style: wielkie snowboardowe widowisko

  Najlepsi zawodnicy światowej czołówki, spektakularne zmagania snowboardowe, widowiskowe trki, emocjonująca walka o tytuł mistrza! Tak zapowiada się Burn Air&Style, największa snowboardowa impreza na świecie! Zawody już 4 lutego w Innsbrucku!

  annabar
 • Burn in Snow: dawka adrenaliny

  Burn in Snow: dawka adrenaliny

  Najlepsi snowboardziści, widowiskowe zawody big air, energetyzujące koncerty! Tak zapowiada się Burn in Snow, jedno z największych wydarzeń zimowych tego sezonu! Już na początku lutego w Szczyrku!

  annabar
 • Ulrik Badertscher wygrywa Oakley Shaun White Air&Style w Pekinie