Burn

 • W pogoni za falą. El Sueno, czyli pierwszy polski dokument o surfingu
 • BMX & MTB Dirt Contest: zostań Top Riderem

  BMX & MTB Dirt Contest: zostań Top Riderem

  Lubisz dirt jumping, MTB i BMX to Twój żywioł, jesteś mistrzem rowerowych trików. Weź udział w konkursie Burna Top Rider BMX & MTB Dirt Contest. Ostatnia szansa na zgłoszenia! Projekt rusza już 22 kwietnia!

  annabar
 • Burn Dirt Park w nowej odsłonie

  Burn Dirt Park w nowej odsłonie

  Pumptrack, funboxy, hopy, trampboard do hangtime'u. to atrakcje, które czekają na miłośników dirt jumpingu w nowym Burn Dirt Parku w Warszawie! Otwarcie po modernizacji już w piątek 13 kwietnia.

  annabar
 • Winkowska druga, Litwin czwarta w PKRA World Tour Leucate

  Winkowska druga, Litwin czwarta w PKRA World Tour Leucate

  Karolina Winkowska, zawodniczka teamu Burn, zajęła drugie miejsce w kitesurfingowych zawodach Mondial Du Vent w Leucate w konkurencji freestyle. Świetnie spisała się też Asia Litwin, która uplasowała się na czwartej pozycji. Zawody zwyciężyła Hiszpanka Gisela Pulido.

  annabar
 • Winkowska i Litwin na podium zawodów PKRA World Tour Dakhla

  Winkowska i Litwin na podium zawodów PKRA World Tour Dakhla

  Karolina Winkowska, zawodniczka teamu Burn, zajęła drugiej miejsce w zawodach Pucharu Świata freestyle w kitesurfingu. Na trzeciej pozycji uplasowała się Joanna Litwin, liderka w światowym rankingu freestyle International Kiteboarding Association 2012.

  annabar
 • Kasia Rusin Mistrzynią Świata w slopestyle'u

  Kasia Rusin Mistrzynią Świata w slopestyle'u

  Kasia Rusin, zawodniczka teamu Burn, wywalczyła złoty medal w konkurencji slopestyle w Mistrzostwach Świata Juniorów FIS w snowboardzie. Zawody odbyły się między 25 a 31 marca w Sierra Nevada w Hiszpanii.

  annabar
 • Save Our Spot: Burn ratuje europejskie skateparki

  Save Our Spot: Burn ratuje europejskie skateparki

  Czy Twój ulubiony skatepark jest zdewastowany, raile i rampy są zniszczone, a Ty nic nie możesz z tym zrobić? Z pomocą rusza Burn uruchamiając program Save Our Spot. Wyślij zgłoszenie do 1 maja i uratuj swoją miejscówkę!

  annabar
 • Kitesurfing Karoliny Winkowskiej: trening w RPA [WIDEO]

  Kitesurfing Karoliny Winkowskiej: trening w RPA [WIDEO]

  Karolina Winkowska, zawodniczka teamu Burn, jest jedną z najlepszych kitesurferek na świecie. Obecnie zajmuje 4 miejsce w rankingu freestyle International Kiteboarding Association 2012. Zobacz kite'owy trening Karoliny w RPA!

  annabar
 • Tadeusz "Gutek" Szymański powraca do teamu Burn [WIDEO]
 • Nicolas Muller zwycięzcą Real Snow Backcountry presented by Burn

  Nicolas Muller zwycięzcą Real Snow Backcountry presented by Burn

  Nicolas Muller został zwycięzcą konkursu Real Snow Backcountry presented by Burn. Najwięcej głosów internautów uzyskał Jussi Oksanen. Konkurs odbył się w ramach zawodów Winter X Games Europe, które zostały rozegrane między 14 a 16 marca w Tinges we Francji.

  annabar
 • Wojtek Pająk, zawodnik teamu Burn, zwycięzcą Polish Freeride Open

  Wojtek Pająk, zawodnik teamu Burn, zwycięzcą Polish Freeride Open

  Wojtek Pająk, zawodnik teamu Burn, zwyciężył zawody Polish Freeride Open 2012 w kategorii snowboard. Wśród kobiet równych sobie nie miała jego siostra Iza Pająk. W Klasyfikacji narciarzy najlepsi byli Marta Gałdyś i Paweł Palichleb. Zmagania odbywały się między 8 a 11 marca w austriackim Heiligenblut.

  annabar
 • Pink Jam by Kasia Rusin [WIDEO]

  Pink Jam by Kasia Rusin [WIDEO]

  - Pink Jam był naprawdę fantastyczny. Dużo balonów, przejrzyste niebo, powiew wiosny, doskonale przygotowany snowpark, ciasteczka, słodycze, dobra muzyka, wspaniałe nagrody dla zwycięzców i świetne riderki - mówi Kasia Rusin, organizatorka zawodów.

  annabar
 • Pink Jam by Kasia Rusin: tylko dziewczyny na starcie

  Pink Jam by Kasia Rusin: tylko dziewczyny na starcie

  Slopestyle'owe zawody snowboard i freeski, tylko dziewczyny na starcie! To impreza Pink Jam, w której zwyciężyły Zuzanna Witych i Marzena Zając. Riderki zmagały się 3 marca w snowparku na zakopiańskiej Gubałówce. Zawody organizowała Kasia Rusin, najlepsza polska snowboardzistka. Oto wywiad z mistrzynią!

  annabar
 • Janek Lisewski kitem przez Morze Czerwone

  Janek Lisewski kitem przez Morze Czerwone

  Janek Lisewski, zawodnik teamu Burn, podejmuje kolejne wyzwanie - samotne przepłynięcie na desce kitesurfingowej z egipskiej El Gouny do miasta Duba w Arabii Saudyjskiej. Polak jest już w Egipcie i czeka na sprzyjające warunki.

  annabar
 • Zawodnicy teamu Burn na podium Mistrzostw Polski slopestyle i big air

  Zawodnicy teamu Burn na podium Mistrzostw Polski slopestyle i big air

  Kasia Rusin, Tomek Wolak i Michał Ligocki zdominowali podium w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski FIS w slopestyle'u i w Mistrzostwach Polski seniorów w big air. Zawodnicy teamu Burn zdobyli cztery złote, 3 srebrne medale i jeden brązowy krążek.

  annabar
 • Burn River Jump okiem Tomka Wolaka i Michała Ligockiego

  Burn River Jump okiem Tomka Wolaka i Michała Ligockiego

  Tomek Wolak, zawodnik teamu Burn, zajął 19 miejsce w klasyfikacji generalnej w zmaganiach big air na Burn River Jump! Obok Tomka w zawodach startował też Michał Ligocki. Impreza odbywała się między 21 a 23 lutego we włoskim Livigno. Oto relacja Tomka!

  annabar
 • Pink Jam Kasi Rusin: slopestyle tylko dla dziewczyn

  Pink Jam Kasi Rusin: slopestyle tylko dla dziewczyn

  Freestyle'owe zawody tylko dla dziewczyn, koncert zespołu Hungry Hungry Models, afterparty w klubie Genesis! Tak zapowiada się Pink Jam, impreza organizowana przez Kasię Rusin, zawodniczkę teamu Burn! Start już w sobotę 3 marca na zakopiańskiej Gubałówce!

  annabar
 • Winter X Games: zimowe igrzyska ekstremalne w Europie

  Winter X Games: zimowe igrzyska ekstremalne w Europie

  Ponad 150 zawodników z całej Europy, emocjonująca rywalizacja w ośmiu dyscyplinach, trzy dni widowiskowych zmagań, jedyne zawody zimowe X Games rozgrywane poza granicami USA. Tak zapowiadają się Winter X Games Europe. Impreza odbędzie się między 14 a 16 marca w Tignes we Francji.

  annabar
 • Emocjonujące zakończenie Burn River Jump

  Emocjonujące zakończenie Burn River Jump

  30 najlepszych snowboardzistów w Europie wzięło udział w widowiskowych zawodach big air rozgrywanych we włoskim Livigno. Rywalizacja zawodników rozgrzała zgromadzony tłum do czerwoności.

  annabar
 • Tomek Wolak 19. w zawodach Burn River Jump. Tonteri zwycięzcą
 • Tomek Wolak startuje w big air na Burn Ruver Jump. Zobacz na żywo
 • Tomek Wolak w finale slopestyle'u na Burn River Jump

  Tomek Wolak w finale slopestyle'u na Burn River Jump

  Tomek Wolak, reprezentant teamu Burn świetnie radzi sobie w Burn River Jump, 5-gwiazdkowych zawodach Ticket To Ride. W środę 22 lutego weźmie udział w finale konkurencji slopestyle. Miejsce w pierwszej 10. zapewni mu start w zawodach big air rozgrywanych w czwartek w centrum włoskiego Livigno.

  annabar
 • Burn River Jump: rywalizacja mistrzów snowboardu

  Burn River Jump: rywalizacja mistrzów snowboardu

  Światowa czołówka snowboardzistów, widowiskowe triki, spektakularne ewolucje, emocjonujące skoki nad rzeką Spoel! To właśnie To właśnie Burn River Jump, jedne z największych zawodów slopestyle'owych we Włoszech! Impreza już między 21 a 23 lutego w Livigno! Oto zawodnicy teamu Burn, którzy zawalczą o złoty krążek!

  annabar