Burn

 • Karolina Winkowska zwycięża w zawodach Pucharu Świata!
 • Burn bowl - nowe życie w otoczeniu stadionu Skry

  Burn bowl - nowe życie w otoczeniu stadionu Skry

  Opuszczone do niedawna okolice położonego niemalże w centrum Warszawy ośrodka sportowego Skra zyskują nowe życie. Wszystko za sprawą dwóch ciekawych projektów związanych z rowerami i deskorolką.

  materiały prasowe
 • "Al Dente": portret Andrei Rosatiego. Produkcja Macieja Rutkowskiego

  "Al Dente": portret Andrei Rosatiego. Produkcja Macieja Rutkowskiego

  Andrea Rosati to jeden z najlepszych włoskich windsurferów, tegoroczny Mistrz Świata Masters, 31 zawodnik w rankingu czołowych riderów Professional Windsurfers Association. "Al Dente" to portret Rosatiego, który nagrał i zmontował Maciej Rutkowski, zawodnik teamu Burn.

  annabar
 • Burn Team radzi jak przygotować się do sezonu zimowego

  Burn Team radzi jak przygotować się do sezonu zimowego

  Kasia Rusin, Michał Ligocki, Tomek Wolak i Wojtek Pająk z teamu Burn opowiadają o swoim letnim treningu i udzielają wskazówek, jak przygotować się do sezonu zimowego. - Chcesz jeździć szybciej, dłużej, mieć większą kontrolę, dynamikę, a wstając następnego dnia być gotowym na więcej - zadbaj o to przed sezonem, potem jest już za późno - podkreśla Wojtek Pająk.

  Burn Team
 • Maciej Rutkowski: byłem w niesamowitej formie

  Maciej Rutkowski: byłem w niesamowitej formie

  Trzykrotny Młodzieżowy Mistrz Świata, czwarty zawodnik Mistrzostw Świata w Slalomie, zdobywca tegorocznego Pucharu Świata w windsurfingowej konkurencji slalom w kategorii poniżej 22 lat. Maciej Rutkowski podsumowuje miniony sezon. - Byłem w niesamowitej formie, którą każdy zawodnik chciałby mieć bez końca - mówi windsurfer.

  annabar
 • Michał Ligocki: sam jestem swoim największym rywalem

  Michał Ligocki: sam jestem swoim największym rywalem

  Jest czołowym polskim snowboardzistą, najlepiej czuje się w konkurencji half-pipe, nadchodzący sezon to dla niego przede wszystkim walka o kwalifikację na IO w Sochi. Michał Ligocki z końcem września wrócił ze zgrupowania w nowozelandzkiej Cardronie, gdzie walczył o pierwsze punkty w rankingu FIS. - Wyjazd ogólnie uważam za bardzo owocny i idealny na rozjazd przed zimą zbliżającą się wielkimi krokami do naszej północnej półkuli - przekazał zawodnik teamu Burn.

  Rozmawiała Anna Bartosiewicz
 • "Black Snow" - krok milowy w historii snowboardu

  "Black Snow" - krok milowy w historii snowboardu

  Najlepsi snowboardziści świata, widowiskowe ewolucje w hali naszpikowanej nowoczesnymi technologiami. To właśnie "Black Snow", najnowsza unikalna produkcja Johannesa Östergaarda i Richarda Prendergasta wspierana przez Burn! Zobaczcie wideo!

  Materiały prasowe
 • Maciej Rutkowski 4. w windsurfingowych MŚ w Slalomie

  Maciej Rutkowski 4. w windsurfingowych MŚ w Slalomie

  Maciej Rutkowski, zawodnik teamu Burn zajął czwarte miejsce na windsurfingowych Mistrzostwach Świata Seniorów w Slalomie. Zawody zostały rozegrane w drugiej połowie września na greckiej wyspie Paros.

  annabar
 • Karolina Winkowska szaleje na polskich wodach - WIDEO!

  Karolina Winkowska szaleje na polskich wodach - WIDEO!

  Karolina Winkowska, najlepsza polska kitesurferka, po wygranych zawodach Pucharu Świata PKRA na Fuerteventurze, spędziła dłuższy czas w Polsce. Oczywiście zawodniczka nie odpuściła treningów, a przy okazji nagrała film - pierwszy od dawna w 100% nakręcony na polskich wodach.

  mat. prasowe
 • "Unique 8", gratka dla snowboardzistów w polskich kinach

  "Unique 8", gratka dla snowboardzistów w polskich kinach

  Pirate Movie Production prezentuje zapowiedź swojego najnowszego filmu pt. ?Unique 8?. Tej jesieni produkcję wspieraną przez Burn będzie można obejrzeć w polskich kinach już w październiku w czasie festiwalu Winter is My Love!

  annabar
 • Janek Korycki najlepszy w surfingu i wicemistrzem w wakeboardzie
 • Burn Save Our Spot: trzeci przystanek w Rumunii

  Burn Save Our Spot: trzeci przystanek w Rumunii

  W ramach akcji Save Our Spot, ekipa Burn i Kingpin po wizycie w Polsce i na Węgrzech gotowa jest na podjęcie kolejnego wyzwania jakim będzie remont skateparku w rumuńskim Sibiu.

  annabar
 • Winkowska najlepsza, Litwin druga w eliminacjach PŚ w kitesurfingu

  Winkowska najlepsza, Litwin druga w eliminacjach PŚ w kitesurfingu

  Karolina Winkowska z Teamu Burn zajęła 1. miejsce, a Asia Litwin 2. lokatę w konkurencji freestyle w kitesurfingowych zawodach Pucharu Świata z cyklu PKRA World Tour. Wyścigi odbywały się między 31 lipca a 1 sierpnia w hiszpańskiej Fuertaventurze.

  annabar
 • Karolina Winkowska i Victor Borsuk zwycięzcami Ford Kite Cup w Łebie
 • Team Burn 5. w Kumi Yamie

  Team Burn 5. w Kumi Yamie

  We francuskim Les 2 Alpes odbyła się 5. edycja legendarnych zawodów freestyle'owych Kumi Yama 2012. W czołówce, na 5. miejscu uplasowała się ekipa Sausage Sushi, w skład której weszli Michał Ligocki, Tomek Wolak i Maciek Afeltowicz.

  annabar
 • Finał akcji Top Rider BMX & MTB Dirt Contest w Warszawie

  Finał akcji Top Rider BMX & MTB Dirt Contest w Warszawie

  Dirt jumping, rowerowe triki i jamy. Tak zapowiada się finał akcji Top Rider BMX & MTB Dirt Contest. Ostateczna rywalizacja już 23 czerwca od godz. 12.00 w warszawskim Burn Dirtparku!  - Możemy stwierdzić bez jakichkolwiek ogródek, iż innowacyjny i pierwszy tego typu projekt w Europie odniósł ogromny sukces - mówią organizatorzy.

  annabar
 • Światowy Dzień Deskorolki w Warszawie już 21 czerwca

  Światowy Dzień Deskorolki w Warszawie już 21 czerwca

  21 czerwca na ulice miast na całym świecie wyjadą miliony deskorolkowców. Już po raz dziewiąty w historii uczczą w ten sposób Światowy Dzień Deskorolki. W Polsce impreza odbędzie się już po raz siódmy. Warszawscy skateboardziści spotkają się około godz. 14.00 w skateparku Jutrzenka.

  annabar
 • Rutkowski z sukcesami na koncie startuje w PŚ PWA w Hiszpanii
 • PKRA World Tour w Holandii okiem Karoliny Winkowskiej [WIDEO]

  PKRA World Tour w Holandii okiem Karoliny Winkowskiej [WIDEO]

  W połowie maja w holenderskim Scheveningen odbyły się już trzecie kitesurfingowe zawody Pucharu Świata z cyklu PKRA World Tour. W konkurencji freestyle Trzecie miejsce na podium zajęła Karolina Winkowska  teamu Burn. Oto film z zawodów!

  annabar
 • Spotkaj zawodników teamu Burn na Burn Selector Festival

  Spotkaj zawodników teamu Burn na Burn Selector Festival

  Już w piątek 1 czerwca w Krakowie rozpoczyna się Burn Selector Festival, święto muzyki elektronicznej i tanecznej. Nie zabraknie ekstremalnych emocji! Gośćmi specjalnymi będą snowboardziści, kitesurferzy i deskorolkarze teamu Burn. Impreza potrwa do 2 czerwca.

  annabar