Biegi górskie

 • II Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego
 • VII Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki

  VII Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki

  W niedzielę 26 października w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach odbył się VII Katowicki Festiwal Biegowy - Maraton Kukuczki. Było to wydarzenie wyjątkowe z uwagi na fakt, iż jego termin połączono z obchodami 25. rocznicy śmierci patrona biegu. W imprezie udział wzięli amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu. W zależności od możliwości i chęci zawodnicy wystartowali w biegu na dowolnym dystansie lub spróbowali swoich sił w pieszej rywalizacji Nordic Walking.

 • Łemkowyna Ultra Trail po raz pierwszy
 • Pierwszy Tatrzański Festiwal Biegowy. Ruszyły zapisy

  Pierwszy Tatrzański Festiwal Biegowy. Ruszyły zapisy

  Ruszyły zapisy do udziału w I Tatrzańskim Festiwalu Biegowym, który odbędzie się w dniach 27 - 28 września. Podczas 2 dni odbędą się 2 biegi: Ultramaraton Tatrzański oraz Tatrzańska Dziesiątka. W programie również warsztaty dla wszystkich miłośników biegania i zdrowego stylu życia, które odbędą się w Zakopanem.

 • Magda Łączak z medalem MŚ! Świerc osiem minut za Jornetem

  Magda Łączak z medalem MŚ! Świerc osiem minut za Jornetem

  To był niesamowity weekend: w Chamonix rozegrano Mistrzostwa Świata Skyrunning, w których wzięło udział około 6500 biegaczy z 65 krajów. Mistrzostwa miały trzy konkurencje - bieg Ultra na 80km w piątek, Vertical na 3,8km (z 1000 m przewyższeniem!) w sobotę i Maraton na 41km w niedzielę.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.